A magyar férfi vízilabda-válogatott 15–11-re győzött Horvátország ellen a tokiói olimpia negyeddöntőjében. Az elődöntőben Görögország vár a mieinkre.
Részleteket itt olvashat!Részleteket itt olvashat!
TOKIÓ 2020
FÉRFI VÍZILABDA
NEGYEDDÖNTŐ
MAGYARORSZÁG–HORVÁTORSZÁG 15–11 (2–3, 5–2, 4–3, 4–3)
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






