Tokió 2020: Nagy Viktor búcsúmérkőzése képekben

I. SZ.I. SZ.
2021.08.08. 21:10
Nagy Viktor olimpiai bronzéremmel tette fel a koronát pályafutására Tokióban. A kiváló vízilabdakapus a Spanyolország elleni 9–5-ös siker második félidejében nem kapott gólt, a végén a társak az ő nevét skandálták, majd Nagy jelképesen átadta az 1-es mezt Vogel Somának, a válogatott másik kapusának. A búcsúmérkőzésén, amely a tokiói olimpia utolsó, magyar érdekeltségű eseménye volt, ott voltak fotósaink is, Mirkó István és Tumbász Hédi galériában örökítette meg a jeles eseményt.
A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK (Fotók: Mirkó István és Tumbász Hédi)
A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK (Fotók: Mirkó István és Tumbász Hédi)
Legfrissebb hírek

Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Vízilabda
2026.06.23. 08:53

Mikel Oyarzabal: Nyugodtságot kell sugároznunk a fiatalabb játékosok felé

Foci vb 2026
2026.06.15. 21:01

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Férfi vízilabda-vk: Zalánki Gergő is a bő keretben

Vízilabda
2026.06.05. 15:43

A férfi vízilabda-válogatottunk második, a női negyedik a világranglistán

Vízilabda
2026.05.12. 10:53

Férfi pólósaink az olaszoktól is kikaptak a világkupa selejtezőjében

Vízilabda
2026.04.12. 15:50

Kikaptunk a spanyoloktól a vízilabda-vk selejtezőjében

Vízilabda
2026.04.09. 20:08

Szerbiát is legyőzte pólóválogatottunk, ott lesz a júliusi vk-szuperdöntőn

Vízilabda
2026.04.08. 13:58
Ezek is érdekelhetik