Tokió 2020: Nem a szégyengéppel megyek haza – Verrasztó Dávid

Verrasztó Dávod 4. lett (Fotó: Tumbász Hédi)
Mint ahogy beszámoltunk, Verrasztó Dávid a mezőny legidősebb versenyzőjeként a 4. helyen zárt 400 méteres vegyes úszásban a tokiói olimpián. Az amerikai Chase Kalisz nyakába került az arany.
„Jó úszás volt, egyszer a szerencse mellém állhatott volna – mondta a 4. helyen végző Verrasztó Dávid az M4 Sportnak. – Azért boldog vagyok. Sokszor nem volt szerencsém, sokszor kellett felállnom a padlóról, és volt, amikor döntőbe sem sikerült bejutnom, de most nem lehetek csalódott. Ez az idő máskor érmet ért, de legalább nem a szégyengéppel megyek haza, mint eddig. Meglátjuk, hogyan tovább, de nyugodtan alszom a következő hetven évben.”
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik



