H. K. 2019.07.25 19:08 Frissítve: 2019.07.25 19:40

Tenisz: Stollár Fanny a 2. fordulóban kiesett Palermóban

Stollár Fanny két szettben (6:1, 6:3) kikapott a spanyol Paula Badosától a palermói salakpályás tenisztorna második fordulójában.

Stollár Fanny a 2. fordulóban kiesett Palermóban (Fotó: Koncz György)

Stollár Fanny a 224. a világranglistán, míg spanyol ellenfele a 119. helyen áll. Badosa kezdte jobban a mérkőzést, Stollár az első két adogatását egyaránt elveszítette, az első szett pedig 31 perc alatt 6:1-gyel Badosáé lett.

A második játszma elejére Stollár érezhetően összeszedte magát, sokkal koncentráltabban játszott, a felek 4:3-ig fej fej mellett haladtak, ekkor viszont megtört a sorozat, Stollárt brékelte Badosa, aki aztán 6:3-mal behúzta a második szettet, egyúttal a mérkőzést.

WTA-TORNA, PALERMO (250 000 dollár, salak)
EGYES, 2. FORDULÓ (a 8 közé jutásért)
Badosa (spanyol)–Stollár Fanny (magyar) 6:1, 6:3

2021.09.26 20:35:39

Tenisz MTI/K. B.

A csapat behozhatatlan, 14–1-es előnyre tett szert, így nyert Bostonban.

2021.09.26 08:55:05

Tenisz LÁNDORI BALÁZS

Huszonkét évvel az első GS-győzelme után végre magához ölelné a 24. egyéni trófeáját.