Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben

Stollár Fanny és Asia Muhammad nem jutott be a döntőbe (Fotó: Getty Images)
Stollár Fanny és Asia Muhammad párosa két játszmában kikapott az első helyen kiemelt Gabriela Dabrowski, Luisa Stefani kanadai, brazil kettőstől pénteken az Eastbourne-ben zajló, 283 ezer dollár (87 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztornán.
A negyedik helyen kiemelt magyar, amerikai kettős az első játszmában három, a másodikban négy gémet nyert, a „brékcsatát” mindkét szettben 2–1-re elbukta. A találkozó 1 óra 12 percig tartott.
Női páros, elődöntő
Gabriela Dabrowski, Luisa Stefani (kanadai, brazil, 1.)–Stollár Fanny, Asia Muhammad (magyar, amerikai, 4.) 6:3, 6:4
(MTI)
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24

Stollárék búcsúztak párosban a londoni tenisztornán
Tenisz
2026.06.09. 15:38
Ezek is érdekelhetik




