Tenisz: Stollárék Bondárékat kiejtve jutottak be a négy közé Bukarestben

Stollár Fanny (Fotó: Getty Images)
Bejutott a bukaresti challengertorna páros elődöntőjébe Stollár Fanny, miután – a román Andreea Mitu oldalán – két szettben legyőzte a Bondár Anna, Kimberley Zimmermann kettőst.
A magyar, román páros mindössze négy játékot engedett Bondáréknak, s meglehetősen simán jutott be a legjobb négy közé.
TENISZ
WTA BUKAREST
PÁROS
Stollár Fanny, Andreea Mitu (román)–Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (belga) 6:1, 6:3
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24
Ezek is érdekelhetik





