Tenisz: Murray jótékonysági meccsen tér vissza Federer ellen
Csaknem négy hónapos kényszerpihenő után egy Roger Federer elleni bemutató teniszmérkőzésen tér vissza Andy Murray, a britek háromszoros Grand Slam-bajnoka.
A 30 éves skót játékos kedden Glasgow-ban lép pályára a svájci sztár ellen, a 13 ezer néző előtt sorra kerülő találkozó bevételét jótékony célokra fordítják. Federer utána Londonba utazik tovább a vasárnap elrajtoló ATP-világbajnokságra.
A korábbi világelső Murray a wimbledoni bajnokság óta nem játszott, ahol a negyeddöntőben búcsúzott. Ezután közölte, hogy Pekingben, Sanghajban, majd Bécsben és Párizsban sem indul csípősérülése miatt, noha mind a négy tornán, továbbá az évzáró vb-n is címvédőként vett volna részt.
A kétszeres olimpiai bajnok a tervek szerint 2018-ban a január eleji, brisbane-i tornán versenyez újra.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



