Tenisz: látott már ilyet? Hat perc után mindketten feladták!
Mindössze hatperces teniszmeccset játszott egymással a belga Elise Mertens és az amerikai Sachia Vickery. Az Ausztráliához tartozó Tasmania szigetén, Hobartban rendezett találkozón Vickery vezetett az első játék után, majd mindketten leültek pihenni.
A mérkőzést azonban nem folytatták – az előnyben lévő játékos a vállát fájlalta, ezt követően Mertens is segítséget kért a fizioterapeutától. A játékvezető csak nehezen konstatálta: egyik hölgy sem folytatja az összecsapást.
Feltehetőleg a hétfőn induló Australian Openre szerettek volna rápihenni a hölgyek, azonban a WTA vizsgálatot indított, és azt a döntést hozta, hogy a selejtezőben Gálfi Dalmát is búcsúztató Mertensnek ki kell állnia a holland Kiki Bertens elleni negyeddöntőre.
A mérkőzést azonban nem folytatták – az előnyben lévő játékos a vállát fájlalta, ezt követően Mertens is segítséget kért a fizioterapeutától. A játékvezető csak nehezen konstatálta: egyik hölgy sem folytatja az összecsapást.
Feltehetőleg a hétfőn induló Australian Openre szerettek volna rápihenni a hölgyek, azonban a WTA vizsgálatot indított, és azt a döntést hozta, hogy a selejtezőben Gálfi Dalmát is búcsúztató Mertensnek ki kell állnia a holland Kiki Bertens elleni negyeddöntőre.

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti




