Tenisz: Babosék sem tudták megállítani az amerikai duót
Az Indian Wellsben zajló tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében a Babos Tímea, Jaroszlava Svedova kettős 6:2, 4:6, 4:10 arányban kikapott a Bethanie Mattek-Sands és Coco Vandeweghe alkotta amerikai párostól.
Az amerikai duó az elődöntőt megelőzően még szettet sem vesztett, Baboséknak azonban az elsőt sikerült megnyerniük Mattek-Sandsék ellen. Az amerikaiak viszont fordítottak, így ők készülhetnek a döntőre. A Babosékat kiejtő páros immár három kiemeltet búcsúztatott a tornán.
WTA-TORNA, INDIAN WELLS (6 134 605 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, ELŐDÖNTŐ
Mattek-Sands, Coco Vandeweghe (amerikai)–Babos, Svedova (magyar, kazah, 3.) 2:6, 6:4, 10:4
WTA-TORNA, INDIAN WELLS (6 134 605 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, ELŐDÖNTŐ
Mattek-Sands, Coco Vandeweghe (amerikai)–Babos, Svedova (magyar, kazah, 3.) 2:6, 6:4, 10:4
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik




