US Open: véget ért a svájci tini menetelése
A 17 éves svájci Belinda Bencic számára a negyeddöntő jelentette a végállomást az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyes versenyében, miután két sima szettben kikapott a kínai Peng Su-ajtól.
A világranglistán 39., 28 éves kínai – aki vesztett játszma nélkül jutott el a legjobb négy közé – a dán Caroline Wozniackival vagy az olasz Sara Erranival találkozik majd az elődöntőben.
Peng pályafutása során először szerepelhet a legjobb négy között Grand Slam-tornán.
US OPEN, NEW YORK (38 251 760 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, NEGYEDDÖNTŐ
Peng Su-aj (kínai)–Bencic (svájci) 6:2, 6:1
KÉSŐBB
S. Williams (amerikai, 1.)–Pennetta (olasz, 11.)
Azarenka (fehérorosz, 16.)–Makarova (orosz, 17.)
Wozniacki (dán, 10.)–Errani (olasz, 13.)
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik





