Tenisz: Noszály már jól van, nem verték meg

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.08.08. 19:13
Mint korábban beszámoltunk róla, súlyos sérülésekkel kórházban ápolják Noszály Sándort. A volt válogatott teniszező elmondta, már jól van, és nem igazak azok a hírek, hogy verekedésbe keveredett volna.

„Valaki hátulról meglökött, de semmi előzménye nem volt, nem keveredtem szóváltásba senkivel, még egy rossz pillantás sem volt" – mondta kórházi ágyáról az Origónak Noszály, aki azonban a fejét beütötte, és sok vért veszített. A korábbi teniszező hozzátette, még megfigyelés alatt tartják, de három nap múlva szeretne hazamenni.Origónak Noszály, aki azonban a fejét beütötte, és sok vért veszített. A korábbi teniszező hozzátette, még megfigyelés alatt tartják, de három nap múlva szeretne hazamenni.

A BRFK bűnügyi főosztály életvédelmi osztálya életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított eljárást.

 

Legfrissebb hírek

Bondár Anna negyeddöntős a wiesbadeni tenisztornán

Tenisz
11 órája

Swiatek 0:6-os kezdés után jutott tovább Madridban, Szabalenka elbúcsúztatta Kosztyukot

Tenisz
2025.04.30. 22:49

Fucsovics Márton szetthátrányból jutott tovább Estorilban

Tenisz
2025.04.30. 20:46

Gálfi Dalma negyeddöntős Spanyolországban; Bondár továbbjutott, Udvardy búcsúzott Wiesbadenben

Tenisz
2025.04.30. 16:36

Tenisz: a vitamininfúzió határértékének túllépése miatt eltiltották a párosban kétszeres Grand Slam-győztest

Tenisz
2025.04.29. 10:06

Kiterjedt áramszünet sújtja Spanyolországot, felfüggesztették a madridi tenisztornát

Tenisz
2025.04.28. 15:16

Gálfi Dalma győzelemmel kezdett Spanyolországban

Tenisz
2025.04.28. 13:55

Swiatek szetthátrányból nyert Madridban

Tenisz
2025.04.24. 18:31
Ezek is érdekelhetik