Tenisz: James Blake nélkül játszik a Davis-kupa-címvédő

2008.09.10. 16:04
James Blake kimerültségre hivatkozva lemondta a szereplést a címvédő amerikai csapatban a jövő hét végi tenisz Davis Kupa-elődöntőn, mire Patrick McEnroe kapitány Sam Querreyt hívta be a helyére.
Blake 2005 óta a válogatott minden DK-meccsén pályára lépett.„James fizikailag és mentálisan is elfáradt a nyáron. Azt mondta, pihenőre van szüksége, én pedig elfogadtam ezt. Sam számára ugyanakkor óriási lehetőség lesz a meccs” – mondta McEnroe.A 20 éves Querrey – aki most fog debütálni a DK-ban – jelenleg 40. a világranglistán.Az amerikaiak jövő péntektől vasárnapig a spanyolokkal csapnak össze Madridban, a másik ágon az argentinok az oroszokat fogadják.
Legfrissebb hírek

Montella: Nem kell 24 évet várni az újabb török vb-részvételre

Foci vb 2026
2026.06.26. 07:45

Pochettino: Pulisic kapott egy rúgást a vádlijára, nem akartam kockáztatni

Foci vb 2026
2026.06.13. 06:51

Balogun két góljából csak a második érvényes, kettő az USA előnye!

Foci vb 2026
2026.06.13. 03:39

Megnyitották harmadszor is, perceken belül kezdődilk az USA–Paraguay

Foci vb 2026
2026.06.13. 02:54

Két himnuszhoz is van köze magyar zeneszerzőnek a vb D-csoportjában

Foci vb 2026
2026.06.05. 18:12

Egyenlő erők csatája? – bemutatjuk a D-csoport csapatait

Foci vb 2026
2026.06.03. 16:30

Elmaradt a címvédés, az Egyesült Államok a női hokitorna győztese

Téli olimpia 2026
2026.02.19. 22:00

Téli olimpia: az amerikaiak csoportelsőként jutottak be a negyeddöntőbe a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
2026.02.15. 23:43
Ezek is érdekelhetik