Alpesisí-vk: törölték a zágrábi férfi szlalomversenyt

R. P.R. P.
2022.01.05. 16:18
A rossz időjárás miatt törölték a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának szerdai (mai) zágrábi műlesiklófutamát.

A szervezők a köd, az eső, az ebből adódó gyenge látási viszonyok, valamint a pálya rossz állapota miatt döntöttek a törlés mellett. Zágrábban napok óta nagyon meleg van, a keddi női viadalt is rendkívül rossz minőségű pályán tudták csak megrendezni.

A nemzetközi szövetség később közölte: csütörtökön megpróbálják bepótolni a versenyt annak ellenére is, hogy a versenyzőkre szombaton és vasárnap már az adelbodeni óriás-műlesikló és műlesiklófutam vár.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Strandkézi-vb: Tunézia legyőzésével kezdett a magyar válogatott

Kézilabda
2026.06.23. 11:58

Strandkézilabda-vb: a szövetségi edző szerint óriási dolog lenne az éremszerzés

Kézilabda
2026.06.19. 14:56

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Lindsey Vonn ősszel újra sílécre állna

Téli sportok
2026.04.22. 17:40

Alpesisí-vk: Shiffrin hatodszor nyert összetettben

Téli sportok
2026.03.25. 14:14

Alpesisí-vk: Laura Pirovanóé a női lesiklás kristálygömbje

Téli sportok
2026.03.21. 14:52

Ingemar Stenmark: a csendes svéd hangos sikerei

Népsport
2026.03.18. 08:43
Ezek is érdekelhetik