Gyorskorcsolya: Bejczi Botond és Nagy Alexandra vezet az ob-n

2020.01.04. 13:33
A férfiaknál Bejczi Botond, míg a nőknél a címvédő Nagy Alexandra vezet a gyorskorcsolyázók Városligeti Műjégpályán zajló sprint országos bajnokságának első, szombati napja után.

Utóbbi az 500 és 1000 méteres távon is nagy fölénnyel győzött, így hatalmas, több mint négypontos előnnyel áll az élen. Előbbi szintén mindkét számban első lett, de mivel a különbségek jóval kisebbek voltak, így alig több mint egy ponttal előzi meg a címvédő Dieterle Fábiánt.

Vasárnap újabb egy-egy 500 és 1000 méteres futammal zárul az ob.

Legfrissebb hírek

Pekingben rendezik a korcsolyasportok első közös világbajnokságát

Téli sportok
2026.06.11. 10:59

Liu Shaolin: Legyen az bárhol, a jégpálya az otthonom

Téli sportok
2026.05.18. 09:25

Francia Alpok 2030: Hollandiában lehet a gyorskorcsolya

Téli sportok
2026.05.14. 14:17

Moon Wonjun megsérült

Téli sportok
2026.03.13. 22:50

Norvég győzteseket avattak a gyorskorcsolyázók összetett vb-jén

Téli sportok
2026.03.08. 18:45

Gyorskorcsolya: Stolz vezet az első nap után az összetett-vb-n

Téli sportok
2026.03.07. 18:13

Gyorskorcsolya sprint-vb: két holland aranyérem, Bejczi Botond a 24.

Téli sportok
2026.03.06. 22:45

„Édesanyámtól hozom a derűmet” – hatvanéves lett Hunyady Emese

Téli sportok
2026.03.04. 07:18
Ezek is érdekelhetik