A férfiaknál Bejczi Botond, míg a nőknél a címvédő Nagy Alexandra vezet a gyorskorcsolyázók Városligeti Műjégpályán zajló sprint országos bajnokságának első, szombati napja után.
Utóbbi az 500 és 1000 méteres távon is nagy fölénnyel győzött, így hatalmas, több mint négypontos előnnyel áll az élen. Előbbi szintén mindkét számban első lett, de mivel a különbségek jóval kisebbek voltak, így alig több mint egy ponttal előzi meg a címvédő Dieterle Fábiánt.
Vasárnap újabb egy-egy 500 és 1000 méteres futammal zárul az ob.
Legfrissebb hírek

Liu Shaolin: Legyen az bárhol, a jégpálya az otthonom
Téli sportok
2026.05.18. 09:25

Francia Alpok 2030: Hollandiában lehet a gyorskorcsolya
Téli sportok
2026.05.14. 14:17

Moon Wonjun megsérült
Téli sportok
2026.03.13. 22:50
Ezek is érdekelhetik




