Gyorskorcsolya ob: a felnőttek között nem volt férfi nevező
Orosz Beáta nyerte a nők között a gyorskorcsolyázók összetett országos bajnokságát vasárnap a Városligeti Műjégpályán.
A sportági szövetség tájékoztatása szerint a JKLE versenyzője mindegyik távon, azaz 500, 1000, 1500 és 3000 méteren sem talált legyőzőre.
A felnőttek között nem volt férfi nevező.
A felnőttek között nem volt férfi nevező.
Legfrissebb hírek

Liu Shaolin: Legyen az bárhol, a jégpálya az otthonom
Téli sportok
2026.05.18. 09:25

Francia Alpok 2030: Hollandiában lehet a gyorskorcsolya
Téli sportok
2026.05.14. 14:17

Moon Wonjun megsérült
Téli sportok
2026.03.13. 22:50
Ezek is érdekelhetik





