Az Arsenal „begolyózva” készül a Chelsea-re, Özil trófeákról beszél

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.03.21. 14:26
null
Ramsey, Gibbs és Chamberlain biliárdban mérte össze lyukérzékét (Forrás: Twitter)
Az Arsenal két fiatalja, Alex Oxlade-Chamberlain és Kieran Gibbs egy könnyed biliárdpartit is beillesztett a Chelsea elleni hétvégi bajnoki sűrű felkészülési programjába, a játékos kikapcsolódás során a jelenleg sérüléssel bajlódó walesi középpályás, Aaron Ramsey is csatlakozott a duóhoz.

 

A közös képet Ramsey posztolta Twitter-oldalán, és a jelek szerint nem vette félvállról a partit: a fotóhoz a „Killer Pool!” harci kiáltást mellékelte.

Mindeközben a trió német válogatott csapattársa, a londoni derbiről szintén sérülés miatt hiányzó Mesut Özil Facebook-oldalán jelentkezett egy erős képpel és szólt rajongóihoz.

Mesut Özil 200 napja Arsenal-mezben (Fotó: facebook.com/mesutoezil)
Mesut Özil 200 napja Arsenal-mezben (Fotó: facebook.com/mesutoezil)

A montázs a Real Madridtól érkezett támadó középpályás legemlékezetesebb „ágyús” pillanatait örökíti meg, Özil ezt írta mellé: „200 napja vagyok az Arsenal család tagja, de az érkezésem óta otthon érzem magam. Az első szezonomat legalább egy trófeával szeretném befejezni, várom, hogy újra a pályán legyek” – írta a közösségi oldalon Özil.

Legfrissebb hírek

Bár Saka visszatért, egy másik jobbszélsőjét elvesztette az Arsenal

Angol labdarúgás
3 perce

Monchi távozik, a gyenge idényrajt után átalakulásba kezdhet az Aston Villa

Angol labdarúgás
2 órája

Kerkez Milos: A külső hangokra nem figyelek, csak az edzők utasításait követem

Angol labdarúgás
17 órája

Enzo Maresca szerint Cole Palmert nem kell megműteni

Angol labdarúgás
18 órája

Carragher: Arteta folyton behúzza a kéziféket

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:27

Guardiola az Arsenal elleni döntetlenről: „Lesz.rom az eredményt, csak lássam a tüzet a csapatban”

Angol labdarúgás
Tegnap, 7:50

Martinelli a 93. percben átemelte a labdát Donnarummán, az Arsenal egy pontot tartott otthon a Man. City ellen

Angol labdarúgás
2025.09.21. 19:35

PL: ikszelt idegenben a Newcastle; emberelőnyben sem nyert az Aston Villa

Angol labdarúgás
2025.09.21. 17:04
Ezek is érdekelhetik