Milánóba költözött Mario Balotelli, a botrányhős. Olyan nagy űrt hagyott maga után, hogy ezt Angliában csak dalban mondhatták el... Egy manchesteri rádió reggeli műsorának műsorvezetője és Paul Hand zenész, mellesleg hatalmas City-szurkoló, Mario Balotellit búcsúztató videoklipet készített, amelyben megénekelte a csapatban nyújtott teljesítményét, és a sok-sok őrültségét, a fürdőszobai tűzijátéktól kezdve egészen a terepszínűre festett autójáig. Bye Bye Mario!
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






