La Liga: Uzunit becserélték, összehozott egy büntetőt és majdnem kiállították – videó

Cs. B.Cs. B.
2022.02.19. 15:40
<a href="https://abcnews.al/video-uzuni-protagonist-shkakton-penallti-por-var-i-e-shpeton-nga-kartoni-i-kuq/?utm_source=rss&amp;utm_medium=rss&amp;utm_campaign=video-uzuni-protagonist-shkakton-penallti-por-var-i-e-shpeton-nga-kartoni-i-kuq" target="_blank">Uzuni összehozott egy tizenegyest és majdnem kiállították (Fotó: abcnews.al) – A VIDEÓÉRT KATTINTSON A KÉPRE!</a>
Nem éppen azzal tűnt ki Myrto Uzuni a La Liga 25. fordulójában, a Granada Villarreal (1–4) elleni bajnokiján, mint amit az NB I-ben megszokhattunk tőle: az albán támadót a 13. percben cserélték be, majd bő húsz perc elteltével összehozott egy tizenegyest – amit gólra is váltott Arnaut Danjuma –, s csak a VAR-nak köszönheti, hogy piros lap helyett sárgát kapott.

A Myrto Uzuni által összehozott tizenegyest a kiváló idényt futó Arnaut Danjuma értékesítette a 35. percben, majd négy perccel később akcióból is betalált a holland támadó.

De még nem lehet biztos a győzelemben a „sárga tengeralattjáró”, hiszen a Granadának szintén megítéltek egy büntetőt, amit Luis Milla értékesített is, így összejött a szépítés neki.

Uzunin érezni lehetett, hogy javítani akarja hibáját, helyzetbe is került, ám betalálnia nem sikerült.

Nem úgy, mint Danjumának, aki a 81. percben – újfent büntetőből – megszerezte csapata és saját harmadik gólját, s ezzel még nem volt vége! – a 97. percben Moi Gómez vitte be a kegyelemdöfést a granadaiaknak, akik hazai pályán szenvedtek 4–1-es vereséget.

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
Granada–Villarreal 1–4
(Milla 61. – 11-esből, ill. Danjuma 35., 39., 81. – az elsőt és a harmadikat 11-esből, Moi Gómez 90+7.)
16.15: Osasuna–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Alavés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!