La Liga: nem bírt egymással a Levante és a Granada

V. J.V. J.
2021.02.06. 20:34
Négygólos döntetlen született (Fotó: Getty Images)
A Levante hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Granadával a spanyol labdarúgó La Liga 22. fordulójában. Ugyanilyen végeredményt hozott a Villarreal elchei vendégjátéka, noha a látogatók Gerard Moreno duplájával már két góllal vezettek.

José Morales kétszer is vezetést szerzett a szinte végig mezőnyfölényben játszó Levantének a Granada ellen, ám a végén kicsúszott a valenciaiak kezéből a győzelem: Roberto Soldado a hosszabbításban egyenlíteni tudott, így pontosztozkodással zárult a mérkőzés (2–2). A hazaiaknál a korábbi újpesti Enisz Bardi a 82. percben állt be csereként.

Az Elche és a Villarreal összecsapása is fordulatosan alakult, itt a vendégek kétgólos előnyt szereztek az első félidőben, ám a házigazda a második játékrészben válaszolni tudott Gerard Moreno duplájára, előbb Guido Carrillo, majd Lucas Boye talált a kapuba (2–2).