Atlético: a szurkolók világossá tették, nem kérnek CR-ből – kép

Vágólapra másolva!
2022.07.28. 11:38
null
Cristiano Ronaldo az Atlético Madrid játékosa sem lesz (Fotó: AFP)
Az Atlético Madrid labdarúgócsapatának szurkolói kedden a Numancia elleni felkészülési mérkőzésen üzentek Cristiano Ronaldónak: nem kérnek az ősi rivális korábbi csatárából.


Korábban megírtuk, hogy a portugál sztár ügynöke, Jorge Mendes felajánlotta Ronaldót az Atlético Madridnak. A 37 éves támadó hétfőn tért vissza Manchesterbe, hogy tárgyaljon a jövőjéről a klubbal.

Az EL Partidazo de COPE adásában Enrique Cerezo, az Atlético Madrid elnöke volt a vendég, s elmondta, nem igazak a klubot Cristiano Ronaldóval összeboronáló hírek.

Úgy tűnik, a „matracosok” szurkolói csak örülnek annak, hogy a portugál klasszis nem ír alá a Real Madrid városi riválisához. Az Atlético kedden a harmadosztályú Numancia ellen lépett pályára felkészülési mérkőzésen, a drukkerek pedig igencsak tiszta üzenetet küldtek a Manchester United csatárának.

„CR7 NINCS ÜDVÖZÖLVE” – ilyen transzparensekkel nézték az összecsapást az Atlético szimpatizánsai.




Továbbra is kérdéses, mi lesz Cristiano Ronaldóval – az Atlético Madrid mellett a Chelsea és a Bayern München sem szeretné szerződtetni a 37 esztendős klasszist.

Egyelőre csak a Manchester United tartana igényt a portugálra, ő azonban olyan csapathoz igazolna, amelyiknek esélye lehet a Bajnokok Ligája végső győzelmére.

 

Legfrissebb hírek

Portugál sztáredző veszi át Cristiano Ronaldóék irányítását – sajtóhír

Minden más foci
2025.06.28. 20:08

Cristiano Ronaldo elképesztő új szerződésének részletei – galéria

Minden más foci
2025.06.27. 13:18

Cristiano Ronaldo meghosszabbította szerződését az Al-Naszrnál – hivatalos

Minden más foci
2025.06.26. 16:07

„Hriszto Sztoicskov nagyobb durranás volt, mint CR” – szaúdi sorozat, 5. rész

Képes Sport
2025.06.20. 14:10

Man. United–Arsenal és Liverpool–Bournemouth az első fordulóban – íme, a PL-sorsolás!

Angol labdarúgás
2025.06.18. 10:12

Új balhátvédet igazolt a Bournemouth – szabad az út Kerkez előtt

Angol labdarúgás
2025.06.16. 13:16

Karába János hatalmas gólján az angolok is csak álmélkodtak

Népsport
2025.06.16. 07:22

Matheus Cunha aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.12. 15:34
Ezek is érdekelhetik