Atlético: Láttam Koemanon, hogy nincs személyisége – Suárez

D. Á.D. Á.
2021.05.25. 13:45
null
Suáreznek bejött az élet az Atléticóban (Fotó: AFP)
Mint ismert, a 2013–2014-es idény után ismét az Atlético Madrid nyerte meg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (la Liga). A drámai siker után a 34 éves csatár, Luis Suárez hosszú interjúban idézte fel, hogyan rakta ki őt az FC Barcelona – olvasható a Marcán.

Azt követően, hogy Ronald Koeman átvette az FC Barcelona irányítását, Luis Suáreznek nem volt helye a katalánoknál. A csatártól minél hamarabb meg akartak szabadulni, az Atlético Madrid pedig köszönte szépen – Suárez 21 gólt szerzett a La Ligában, s kulcsfontosságú szerepet játszott a madridiak bajnoki címében.

A nagy siker után a futballista fél órás interjúban beszélt Ronald Koemanról, valamint a Barca vezetőségéről.

„Miután Koeman azt mondta, nem számol velem, úgy jött oda, hogy ha másnapra nem oldódik meg a helyzetem, akkor mégis berak a csapatba a Villarreal ellen. Én láttam rajta, hogy nincs személyisége” – mondta Suárez.

„Először is, az elnök még azelőtt kitálalt mindent a médiának, mielőtt velem beszélt volna a helyzetemről. Állítólag velem akarták meggyőzni Messit, hogy maradjon, de amint már rólam volt szó, egy szót sem szóltak nekem. Egyszerűen nem értem, Bartomeu miért nem mondta a szemembe, hogy már nem akar a csapatban” – folytatta az uruguayi.

Suárezt senki nem hívta fel a korábbi csapatából, ő viszont egy képpel akarta jelezni, nem felejtette el, amit vele tettek – igaz, a fotó tartalmát nem fedte fel.

„Senki sem hívott fel az FC Barcelona vezetőségéből, a korábbi elnököt, Bartomeut is beleértve, de én küldeni akartam egy képet” – tette hozzá az Atlético csatára.

Suárez azért hozzátette, mint Messi barátja, szeretné, ha az argentin zseni a Barcában folytatná karrierjét, s összességében a katalánoknak is hálás az ott eltöltött időért.

Legfrissebb hírek

90 millió euró évente – Lewandowski ennyiért választhatja Szaúd-Arábiát

Spanyol labdarúgás
41 perce

Nem lesz meg a 100 pontos bajnokság a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
12 órája

Pérez szerint 18 pontot vettek el a bírók a Real Madridtól a mostani bajnoki idényben

Spanyol labdarúgás
18 órája

Győzelmével Bajnokok Ligája-résztvevő lett a Betis

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 22:31

Florentino Pérez: Nem mondok le, én vagyok a klubtörténet legjobb elnöke

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 20:15

Iker Casillas nem akarja, hogy José Mourinho legyen a Real Madrid következő vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 19:34

Több Real Madrid-játékosra is szemet vetett a Juventus – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.05.12. 18:33

José Mourinho megegyezett a Real Madriddal – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 14:54
Ezek is érdekelhetik