Rio 2016: vakbélgyulladás gyanújával kórházban a magyar tollaslabdázó
Vakbélgyulladás gyanújával kórházba került Sárosi Laura, aki húsz év után szerzett olimpiai kvótát magyar tollaslabdázóként.
A 23 éves versenyző a Facebook-oldalán számolt be arról, hogy két napig biztosan a klinikán kell maradnia, hogy kiderüljön, pontosan mi a baj, és szükség lesz-e műtétre.
A tollaslabdázók augusztus 11-én kezdik meg szereplésüket Rióban, Sárosi a tervek szerint 4-én utazik.
Legutóbb az 1996-os atlantai olimpián szerepelt magyar tollaslabdázó az ötkarikás játékokon, akkor Ódor Andrea indult.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





