Rio 2016: „Valószínűleg nem vakbélgyulladás!” – Sárosi Laura jobban van

Vágólapra másolva!
2016.07.27. 10:33
Kedden beszámoltunk róla, hogy vakbélgyulladás gyanújával kórházba került Sárosi Laura, aki húsz év után szerzett olimpiai kvótát magyar tollaslabdázóként. A 23 éves sportoló szerda délelőtt jobb hírekkel szolgált közösségi oldalán, valószínűleg mégsem vakbélgyulladás okozta hasi fájdalmait.

Sárosi az előzetes tervek szerint augusztus 3-án tért volna haza az ausztriai edzőtáborból, de hasi fájdalmak miatt már keddre virradóra visszaautózott Budapestre. A kórházi vizsgálatokon először vakbélgyulladás gyanúját állapították meg, ám a kedd esti vizit után kapott információink alapján Sárosi fájdalma jelentősen csökkent, a fájó részt jegelték, és infúziót kapott.

A magyar sportoló szerdán a hivatalos Facebook-oldalán számolt be az állapotáról.

„Jobb hírek! Jobb vérkép, jobb labor, jobb közérzet. Még mindig nem tudjuk pontosan, mi lehet a baj, de valószínűleg nem vakbélgyulladás. Szerencsére a gyulladás múlik, az infúzió sokat segített. Nagyon örülök, hogy a doktorok úgy döntöttek, nem műtenek meg tegnap este. Ma még ultrahang és más vizsgálatok várnak rám” – írta Sárosi.

A tollaslabdázók augusztus 11-én kezdik meg szereplésüket Rióban, a magyar versenyző a tervek szerint 4-én utazik.

Legfrissebb hírek

Folytatódhat a jogi csatározás a Bolgár Olimpiai Bizottság elnöki tisztéért

Egyéb egyéni
23 órája

Tollaslabda: vb-n és Eb-n is bizonyíthatott idén az utánpótlás

Utánpótlássport
2025.12.19. 09:06

Thomas Bach: Rendkívüli kiváltság Magyarországon élni

Egyéb egyéni
2025.12.18. 06:31

Los Angeles 2028: január 14-től lehet jegyet igényelni

Egyéb egyéni
2025.12.15. 18:49

Sportlövészet: változatlan kvótaszám, változó döntős formátum Los Angelesben

Egyéb egyéni
2025.12.15. 13:51

„A sportolóknak joguk van politikai nyomástól mentesen versenyezni” – fontos NOB-deklaráció a 14. olimpiai csúcsértekezlet után

Egyéb egyéni
2025.12.14. 10:55

Újabb magyar vitorlázók célozták meg az olimpiai szereplést

Egyéb egyéni
2025.12.10. 11:49

Gyulay Zsolt: Számomra nagyon közel van már Los Angeles

Egyéb egyéni
2025.12.09. 10:25
Ezek is érdekelhetik