Olasz Kupa: újra hosszabbítás, a Milan is a nyolc között

B. D. K.B. D. K.
2022.01.13. 23:40
<strong>Rafael Leao </strong>beadni akarta, gól lett belőle (Fotó: Getty Images)
Az AC Milan hosszabbítás után 3–1-re nyert a Genoa ellen a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, így bejutott a legjobb nyolc közé.

Meglepetésre a Genoa szerzett vezetést Milánóban. A vendégeket a 17. percben Leo Östigard juttatta előnybe sarokrúgás után (0–1).

ÖSTIGARD TALÁLATA ITT!

Az AC Milannak hiába voltak meg a kísérletei az első játékrészben, kaput eltaláló lövése nem volt.

A fordulás után a hazaiak rákapcsoltak, jóval többet birtokolták a labdát, és sok helyzetük is volt. A 74. percben aztán Olivier Giroud fejes góljával egyenlített a Milan (1–1).

GIROUD TALÁLATA ITT!

A rendes játékidőben több gól már nem esett, így jöhetett ezen a mérkőzésen is a hosszabbítás.

A Milanban maradt több erő, amely egy szerencsés góllal megszerezte a vezetést. A 102. percben Rafael Leao középre akarta tenni a labdát, de beadása lecsúszott a lábáról, a labda pedig a kapus feje felett a hosszú sarokba hullott (2–1).

RAFAEL LEAO TALÁLATA ITT!

Nem volt ezzel még vége, ugyanis a hazaiak oldaláról még Alexis Saelemaekers is betalált, így ő alakította ki a 3–1-es végeredményt. A Milan van ott a legjobb nyolcban.