Milan: új kapus érkezik, Donnarumma távozása egyre biztosabb

Cs. B.Cs. B.
2021.05.27. 17:33
null
A Milan ezzel a képpel jelentette be Mike Maignan érkezését (Fotó: acmilan.com)
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően az idén a Lille-lel francia bajnoki címet ünneplő francia kapus, Mike Maignan az AC Milanhoz igazolt – jelentette be a klub hivatalos oldala.

 

Korábban beszámoltunk róla, hogy sajtóhírek szerint az olasz válogatott kapusa, Gianluigi Donnarumma nem újítja meg a nyáron lejáró szerződését a Milannal, így a pótlása kulcskérdéssé vált.

Ennek eleget téve a Milan hivatalos oldalán bejelentette: átigazolták a Lille francia kapusát, Mike Maignant, aki ötéves szerződés fejében, július 1-től csatlakozik a klubhoz.

A 25 éves Maignan végigjárta a PSG utánpótláscsapatait, a felnőtteknél azonban nem kapott lehetőséget, így 2015-ben a Lille-hez került, amelynek 180 tétmérkőzésen védte a kapuját, és ebben az idényben francia bajnokságot nyert vele.

Maignan tagja a nyári Európa-bajnokságon a magyar válogatottal egy csoportban szereplő francia válogatott keretének.

Legfrissebb hírek

A Milan bejelentette: elhunyt a klublegenda, Franco Baresi

Olasz labdarúgás
2 órája

Nápolyban két dolog szent: a pizza széle és a költségvetési egyensúly

Olasz labdarúgás
2026.07.29. 18:21

Sallai Roland klubja vinné a Milan portugál támadóját – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.07.27. 14:57

Még nincs vége: 52-szeres francia válogatott, 41 éves – irány a máltai másodosztály!

Minden más foci
2026.07.27. 10:44

Nyélbe ütik végre a nagy üzletet? A PSG visszalépett, befutni látszik a Real Madrid

Francia labdarúgás
2026.07.27. 09:55

Barcola nem hosszabbít a PSG-vel, menne a Liverpoolba – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.07.26. 13:52

Az Arsenal szerződtetné Vinícius Júniort a Real Madridból – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.07.26. 09:36

A Real Madrid és a Liverpool után a Manchester City is beszállt a Yan Diomandé-versenybe

Német labdarúgás
2026.07.25. 15:17