Serie A: csökkentették a maximális nézőszámot

Cs. B.Cs. B.
2021.12.30. 18:17
null
A stadionok befogadóképességének csupán a felét használhatják a szurkolók (Fotó: AFP)
A koronavírus-járvány miatt csökkentették a maximális nézőszámot az olasz labdarúgó-bajnokságban – közölte az MTI.

 

Az olasz sportminisztérium csütörtöki bejelentése szerint a stadionok befogadóképességének csupán a felét használhatják a szurkolók az eddigi 75 százalék helyett a szabadtéri sporteseményeken, ezért a Serie A klubjai leállították a jegyértékesítést a következő mérkőzéseikre.

A beltéri rendezvények esetén 35 százalékra csökkentették a maximális kapacitást.

A labdarúgó-élvonal következő fordulóját a jövő hétvégén rendezik.

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20
Ezek is érdekelhetik