Serie A: csökkentették a maximális nézőszámot

A stadionok befogadóképességének csupán a felét használhatják a szurkolók (Fotó: AFP)
A koronavírus-járvány miatt csökkentették a maximális nézőszámot az olasz labdarúgó-bajnokságban – közölte az MTI.
Az olasz sportminisztérium csütörtöki bejelentése szerint a stadionok befogadóképességének csupán a felét használhatják a szurkolók az eddigi 75 százalék helyett a szabadtéri sporteseményeken, ezért a Serie A klubjai leállították a jegyértékesítést a következő mérkőzéseikre.
A beltéri rendezvények esetén 35 százalékra csökkentették a maximális kapacitást.
A labdarúgó-élvonal következő fordulóját a jövő hétvégén rendezik.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik




