Olaszország: újraválasztották a labdarúgó-szövetség elnökét

H. K.H. K.
2021.02.22. 17:53
null
Újraválasztották az olasz szövetség elnökét, Gabriele Gravinát hétfőn (Fotó: AFP)
Újraválasztották az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) elnökét, Gabriele Gravinát hétfőn.

 

A 67 esztendős sportvezetővel szemben az amatőr ligák elnöke, Cosimo Sibilia indult, ám a FIGC-et 2018 októbere óta irányító Gravinát választották meg 2024-ig a voksok 73.45 százalékával. Az elnök úgy fogalmazott, a „második félidőt” kezdik meg azzal, hogy ismét bizalmat szavaztak neki.

A FIGC elnöke múlt héten felszólalt az európai Szuperliga gondolata ellen, mondván: „teljesen ellene van” az európai elitklubok tervezett zárt bajnokságának.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Összeomlott a Juventus a Fiorentina ellen, örülhet a Milan és a Roma

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 14:19
Ezek is érdekelhetik