Serie A: a Parmánál két játékos is pozitív tesztet produkált

T. D.T. D.
2020.05.17. 16:44
null
A Parma szurkolói – akiket egy darabig még biztosan nem láthatunk a stadionokban (Fotó: AFP)
Az előírásoknak megfelelően az olasz Serie A-ban szereplő Parma labdarúgócsapata és a stáb tagjai is átestek a koronavírusteszten. A klub közlése szerint két játékos pozitív mintát adott.

 

A két labdarúgó az első, pozitív teszt után a második vizsgálat során már negatív eredményt kapott. A játékosok elkülönítették magukat, mindketten tünetmentesek, és kifogástalan fizikai állapotban vannak. Az nem derült ki a közleményből, hogy melyik két futballistáról van szó. A csapat többi tagja folytatja a felkészülést az újrakezdésre – ahogyan az olasz miniszterelnök, Giuseppe Conte is bejelentette, május 18-tól csoportos edzések megtartására is van lehetőség.

A Parma a kilencedik helyen áll a szüneteltetett olasz bajnokságban, a küzdelmek június 13-tól folytatódhatnak.

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Balogh Botondot a török élvonalba feljutó klub vinné – sajtóhír

Légiósok
2026.06.18. 22:30

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Serie A: a Roma elképesztő végjáték után győzött Parmában

Olasz labdarúgás
2026.05.10. 21:35

Az Inter legyőzte a Parmát, és megnyerte az olasz labdarúgó-bajnokságot

Olasz labdarúgás
2026.05.03. 22:43

Felállt kétgólos hátrányból, de mégis pont nélkül távozott Cagliariból az Atalanta

Olasz labdarúgás
2026.04.27. 22:46
Ezek is érdekelhetik