Milan: Hétfőn találkozunk-e? Nagyon remélem! - Inzaghi
A Serie A 26. fordulójában a Milan hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Veronával. Filippo Inzaghi, a milánói csapat vezetőedzője elmondta, ha a vezetőség úgy dönt, hogy szerződést bont vele, akkor emelt fővel távozik.
„Hogy kirúgnak-e? Ne tőlem kérdezzék – kezdte Filippo Inzaghi a Sky Sportsnak. – De ha távoznom kell, emelt fővel teszem. El lehet mondani, hogy rosszul játszottunk este, ám az elkötelezettséggel nem volt gond. Az edzéseken a fiúk megfelelően dolgoznak, és a hangulat is jó.”
„Mindenképpen jobban kell játszanunk, de nem ragadhatunk le, csak előre szabad tekintenünk. Ez a jelenlegi Milan nem az, amit az emberek látni szeretnének, viszont minden erőnkkel azon leszünk, hogy a következő mérkőzésen bizonyítsuk az ellenkezőjét. Szomorú vagyok, hogy néhány másodperccel a vége előtt gólt kaptunk, pedig szinte már miénk volt a három pont. Hogy hétfőn találkozunk-e? Nagyon remélem!”
„Mindenképpen jobban kell játszanunk, de nem ragadhatunk le, csak előre szabad tekintenünk. Ez a jelenlegi Milan nem az, amit az emberek látni szeretnének, viszont minden erőnkkel azon leszünk, hogy a következő mérkőzésen bizonyítsuk az ellenkezőjét. Szomorú vagyok, hogy néhány másodperccel a vége előtt gólt kaptunk, pedig szinte már miénk volt a három pont. Hogy hétfőn találkozunk-e? Nagyon remélem!”
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik




