Olaszország: pontlevonással sújtották a Serie A sereghajtóját

MTI MTIMTI MTI
2014.12.09. 16:10
Egy pontot levontak az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában sereghajtó Parmától, mivel a klub tartozik a játékosoknak.

Az olasz szövetség a keddi ülésén mellékbüntetésként két hónapra eltiltotta Tommaso Ghirardi klubelnököt és Pietro Leonardi ügyvezetőt, illetve az egyesületet és a két vezetőt egyaránt ötezer euróra megbüntette.

A Parma tavaly november-december óta tartozik futballistáinak. Ghirardi jelenleg tárgyalásokat folytat egy orosz-ciprusi csoporttal a klub eladásáról, amely becslések szerint hétmillió euró körüli összegért történhetne meg.

A pármai csapat 14 forduló alatt két győzelemmel hat pontot gyűjtött, ami a mostani döntés révén ötre csökkent.

Legfrissebb hírek

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
2026.06.24. 17:55

Roger Milla bolondot csinált a kolumbiai kapusból, majd óriásit táncolt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.23. 18:05

Balogh Botondot a török élvonalba feljutó klub vinné – sajtóhír

Légiósok
2026.06.18. 22:30

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07
Ezek is érdekelhetik