Milan: a kiállított Muntarit három bajnokiról tiltották el

2013.12.23. 17:40
Három bajnoki mérkőzésről tiltották el a Milan labdarúgócsapatát erősítő Sulley Muntarit, aki az Internazionale elleni vasárnapi derbin (1–0) kiállítottak.

Muntari nem sokkal az Inter győztes gólja után, a 90. percben kapott piros lapot, amiért ellökte Zdravko Kuzmanovicsot. A Milan 29 éves ghánai középpályása az Atalanta, a Sassuolo és a Verona elleni bajnokin nem léphet pályára.

MUNTARI ESETE KUZMANOVICCSAL

A következő játékosok egy mérkőzésre szóló eltiltást kaptak: Anderson Miguel da Silva (Cagliari), Hugo Campagnaro (Internazionale), Alessandro Diamanti (Bologna), Garics György (Bologna), Massimo Gobbi (Parma), Emerson Ramos Borges (Livorno).

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04

Összeomlott a Juventus a Fiorentina ellen, örülhet a Milan és a Roma

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 14:19
Ezek is érdekelhetik