Találatok a TFSE-MTK címkére

Találatok száma: 32

Női kosár NB I: a Pécs legyőzte a Diósgyőrt a bronzcsatarajton

2022-04-15 18:51:55

Remek második negyedben nyújtott teljesítményével a Pécsi EAC legyőzte a Diósgyőri VTK-t a női kosárlabda NB I harmadik helyéért kiírt párharc első meccsén.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I kosárlabda bronzmérkőzés bronzmeccs

Női kosár NB I: elképesztő fölénnyel jutott elődöntőbe a Sopron

2022-03-26 20:29:54

A női kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén a Sopron Basket idegenben 93–45-re legyőzte a TFSE-MTK-t, ezzel 2–0-ra megnyerte a párharcot.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK Sopron Basket

Női kosár NB I: a Sopron KO-ja; a DVTK elsőként elődöntős

2022-03-23 19:29:12

A Sopron Basket tönkreverte (95–34) a TFSE-MTK-t a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének első mérkőzésen. Míg a DVTK és a PEAC egyaránt a négy közé jutott – előbbi az UNI Győrt, utóbbi a Csatát győzte le a második mérkőzésen is.

női kosárlabda NB I női kosárlabda TFSE-MTK Sopron Basket MTK kosárlabda

Női kosár NB I: száz pont közelében a Szekszárd és a Győr

2022-03-05 18:58:43

A női kosárlabda NB I-ben szombaton, 17 órától három mérkőzést rendeztek, az esélyeknek megfelelően mindegyik meccsen hazai siker született. A később kezdődött TFSE-MTK–Vasas találkozót viszont a vendégek nyerték meg – hosszabbítás után.

női kosárlabda NB I Vasas Akadémia UNI Győr TFSE-MTK Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár MK: a Sopron, a PEAC, a Szekszárd és a DVTK elődöntős

2022-02-18 15:50:07

A címvédő és tízszeres győztes Sopron Basket 80–35-re legyőzte a TFSE-MTK csapatát, ezzel elsőként jutott be a négy közé a Miskolcon zajló Killik László Női Kosárlabda Magyar Kupában. A PEAC, a Szekszárd és a házigazda DVTK is elődöntős.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda női kosár MK női kosár kosárlabda TFSE-MTK

Női kosár NB I: a Győr huszonkét ponttal verte a TFSE-MTK-t

2022-01-22 18:47:26

A Győr saját csarnokában 82–60-ra nyert a TFSE-MTK ellen a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A Sopron és a Vasas is kiütéses győzelmet aratott.

női kosár NB I UNI Győr TFSE-MTK

Női kosár NB I: küzdött a TFSE, de kikapott a DVTK-tól

2022-01-16 16:20:33

Tizenhat pontos hátrányból felállt, de 86–64-es vereséget szenvedett a TFSE-MTK a DVTK ellen vasárnap, a női kosárlabda NB I alapszakaszának 17. fordulójában.

női kosárlabda női kosár NB I kosárlabda TFSE-MTK DVTK

Női kosár NB I: otthon verte a Ceglédet a TFSE-MTK

2021-12-30 19:09:15

A TFSE-MTK 77–69-re legyőzte a Ceglédet a női kosárlabda NB I alapszakaszának csütörtöki mérkőzésén.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK Cegléd kosárlabda

Női kosár NB I: a BEAC korán döntött, a PEAC nagyot fordított

2021-12-11 17:18:16

A mérkőzést végig kézben tartva győzött az ELTE BEAC a TFSE-MTK ellen a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK PEAC ELTE BEAC Újbuda

Női kosár NB I: kiütéses sikert aratott idegenben a Szekszárd

2021-12-04 16:46:53

Tizedik mérkőzését is megnyerte az Atomerőmű Szekszárd a női kosárlabda NB I-ben: a tolnaiak idegenben 39 pontos különbséggel verték meg a sereghajtó PINKK-et a 10. forduló szombati játéknapján. Nagy csatát hozott a két fővárosi csapat esti mérkőzése, a TFSE-MTK végül három ponttal nyert a Vasas vendégeként.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda TFSE-MTK PINKK Pécsi 424 Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Sopron 51 ponttal győzte le a PINKK-et

2021-11-27 17:06:56

A Sopron 25–9-re és 27–9-re megnyert negyedeknek is köszönhetően, ellenfele pontjainak több mint kétszeresét dobva legyőzte a PINKK Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda TFSE-MTK Szigetszentmiklós kosárlabda Sopron Basket PINKK Pécsi 424

Női kosár NB I: fővárosi siker, a Cegléd csak zárkózni tudott

2021-11-12 17:33:07

A TFSE-MTK elkönyvelte második győzelmét a női kosárlabda NB I 2021–2022-es idényében: a fővárosiak 75–64-re nyertek a Cegléd vendégeként a 2. fordulóból péntek estére halasztott mérkőzésen.

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK

Női kosár NB I: 53 pontos sikerrel rajtolt a Szekszárd

2021-09-26 18:37:21

A napokban Euroliga-főtáblára jutó Szekszárd hazai pályán 53 ponttal legyőzte az újonc Szigetszentmiklóst a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A másik mérkőzésen a PEAC-Pécs nyolc ponttal nyert a TFSE-MTK vendégeként.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK Szigetszentmiklós PEAC Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: kosár az utolsó pillanatokban, győzött a Pécs

2021-04-15 19:26:56

A PEAC-Pécs nagy csatában, Nikola Dudásová négy másodperccel a vége előtt esett duplájával 65–63-ra legyőzte a TFSE-MTK-t a női kosárlabda NB I 7. helyéért zajló párharc csütörtök esti nyitányán. A második mérkőzés vasárnap este lesz Budapesten.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK PEAC

Női kosár NB I: nyert a Csata idegenben, jön a harmadik

2021-04-07 19:57:45

A Csata 82–73 győzött a TFSE-MTK vendégeként szerda este, ezzel kiegyenlítette a két csapat párharcát a női kosárlabda NB I 5–8. helyéért zajló rájátszásban. A párharcot eldöntő harmadik mérkőzés szombaton lesz.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK NKE-Csata

Női kosár NB I: a Vasas nyert, harmadik meccs dönt Pécsen

2021-04-03 19:32:01

A Vasas hazai pályán 70–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I rájátszásának szombati játéknapján, így kiegyenlítette az 5–8. helyért zajló párharc állását. A másik pár első meccsén a TFSE-MTK idegenben legyőzte a Csatát, míg a bennmaradásért zajló körmérkőzés szombati játéknapja a Ceglédnek és a PINKK-nek hozott sikert.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda TFSE-MTK PEAC NKE-Csata

Női kosár NB I: győri sikerrel kezdődött meg a playoff

2021-03-20 17:41:10

A Győr hazai pályán 93–75-re legyőzte a TFSE-MTK-t a női kosárlabda NB I rájátszásának szombati nyitányán. A negyeddöntő párharcai – amelynek további párosai a jövő héten kezdenek – az egyik fél második győzelméig tartanak. Szombaton az ELTE BEAC hazai sikerével elkezdődött a 9–12. helyért zajló körmérkőzéses playout is.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK PINKK Pécsi 424 Hat-Agro Uni Győr ELTE BEAC Újbuda

Női kosárlabda NB I: továbbra is nyeretlen a Zalaegerszeg

2021-03-12 20:17:08

A Zalaegerszeg 22 mérkőzés után is nyeretlen a női kosárlabda NB I alapszakaszában, amelynek pénteki mérkőzésén hazai pályán maradt alul a TFSE-MTK együttesével szemben.

női kosárlabda NB I ZTE NKK TFSE-MTK

Női kosár MK: a PEAC-Pécs, a DVTK, a Szekszárd és a Sopron is elődöntős

2021-02-24 14:40:30

A női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a PEAC-Pécs 53–52-re legyőzte szerdán a VBW CEKK Ceglédet, így bejutott az elődöntőbe. A DVTK is bejutott a legjobb négy közé, miután 74–71-re kerekedett a Győr fölé. Harmadikként a Szekszárd kvalifikálta magát az elődöntőbe, miután 85–79-re megverte a TFSE-MTK-t. Az utolsó, negyedik találkozón a Sopron Basket magabiztos, 88–53-as sikert könyvelhetett el a Ludovika-FCSM Csata ellen.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK Szekszárd kosárlabda PEAC

Női kosár MK: izgalmas végkimenetele lehet a nyolcas döntőnek

2021-02-24 09:09:23

Szerdától vasárnapig Budapest ad otthont a női kosárlabda Magyar Kupa csatározásainak, s bár a favorit kiléte egyértelmű, a végkimenetel izgalmas lehet.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosárlabda VBW CEKK Cegléd Uni Győr TFSE-MTK