Találatok a Szolnok címkére

Találatok száma: 951

Magyar Kupa: ötöt vágott a Mol Fehérvár, továbbjutott a DVSC

2022-09-18 16:51:32

A labdarúgó Mol Magyar Kupa 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC 5–2-es győzelmet aratott a III. Kerületi TVE vendégeként, míg a DVSC a Dabas otthonában vívta ki egy góllal a továbbjutást. A Kecskemét 3–0-ra megverte a Tiszakécskét, s bejutott a következő körbe a Nyíregyháza és a Szombathelyi Haladás is. Az MTK 8–0-ra győzött a XV. Kerületi Issimo SE ellen.

Tiszakécske Szolnok Putnok Nyíregyháza Monostorpályi Mol Magyar Kupa

NB II: a kiesett Szolnoktól igazolt rutinos belső védőt a Dorog

2022-07-03 15:01:13

A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorog szerződtette az NB I-es múlttal rendelkező Kovács Olivért – olvasható a klub közleményében.

magyar átigazolás magyar labdarúgás magyar foci labdarúgás Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV

Benn maradt a Csákvár és a Csaba, kiesett a Szolnok, a Budaörs és a Kerület

2022-05-21 06:20:16

A Vasas–Soroksár (3–3) találkozó után  kilenc mérkőzést rendeztek késő délután a labdarúgó NB II 38. fordulójában. Mivel az angyalföldek és a kecskemétiek feljutása már korábban véglegessé vált, a záró forduló arról döntött, hogy a még érintett öt csapat közül melyik három búcsúzik a másodosztálytól. Nos, a kedvezőbb helyzetben lévő Csákvár és a Békéscsaba is győzni tudott hazai pályán, így ősztől a Szolnok, a Budaörs és a III. Kerületi TVE folytatja egy osztállyal lejjebb.

élő eredménykövető labdarúgó NB II 38. forduló Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc

Kikapott a Szolnok a Haladástól, így kiesett az NB II-ből

2022-05-21 06:45:31

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában a bennmaradásért küzdő Szolnoki MÁV a Szombathelyi Haladást fogadta, és 2–1-es vereséget szenvedett. A Tisza-parti együttes ezzel búcsúzott a másodosztálytól.

élő közvetítés élő eredménykövető labdarúgó NB II 38. forduló Szolnoki MÁV Szolnok NB II

Férfi kosár NB I: újra győzött a Kecskemét és a Fehérvár is

2022-05-21 21:23:20

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének 2. mérkőzésein a Kecskemét és a Fehérvár is győzött a Szolnok, illetve a Sopron ellen, így mindkettő 2–0-ra vezet az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.

férfi kosárlabda NB I Szombathely Szolnok Szedeák Sopron OSE

Férfi kosár NB I: 100 pont fölé jutott a Falco, Szolnokon nyert a Kecskemét

2022-05-18 19:07:16

A címvédő szombathelyiek a Szedeákot győzték le saját közönségük előtt 19 ponttal. Az Oroszlány Körmenden, a Kecskemét Szolnokon tudott nyerni, míg az Alba Fehérvár hosszabbítás után győzött Sopronban. A párharcok az egyik fél harmadik győzelméig tartanak.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Szolnoki Olajbányász Szolnok kosárlabda Szolnok

Férfi vízilabda ob I: távozik Gocics, a Szolnok vezetőedzője

2022-05-16 17:50:18

Zsivko Gocics, a Szolnoki Dózsa férfi vízilabdacsapatának vezetőedzője hétfőn megerősítette, hogy távozik posztjáról.

vízilabda férfi vízilabda ob I Zsivko Gocics Szolnok

A Szolnok nyerte a Közép-Tisza-vidéki rangadót

2022-05-13 19:20:37

A labdarúgó NB II 37. fordulójában az utolsó előtti, 19. helyen álló Szolnok a 12. Tiszakécske otthonában lépett pályára, s 2–1-es győzelmével életben tartotta bennmaradási esélyeit. A hazaiak vereségük ellenére már biztosan megőrizték helyüket a másodosztályban.

élő közvetítés élő eredménykövetés Tiszakécske Szolnok NB II Labdarúgó NB II

A feljutás kapujában a Kecskemét, Vasas-gála, utolsó helyen a Budaörs

2022-05-14 16:38:36

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 37., utolsó előtti fordulójában. A már bajnok Vasas idegenben tömte ki a Budaörsöt, a negyedik Szeged otthon kapott ki az ETO-tól. Eldőlt az is, hogy a Budafok, a Szentlőrinc, a Tiszakécske és a Dorog már semmiképpen sem eshet ki. Győzelmével életben tartotta bennmaradási reményeit a III. Kerületi TVE és a Szolnok, az utolsó helyre csúszott vissza a Budaörs. A nap zárásaként a második helyen álló Kecskemét 3–1-re legyőzte a Haladást, és szinte biztossá tette a feljutását, amely hétfő este válhat véglegessé, ha a DVTK nem nyer Ajkán.

labdarúgó NB II 37. forduló Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc Szeged

Újabb sikerével menetel az élvonal felé a KTE, az ETO hetet lőtt Pintér csapatának

2022-05-07 21:48:55

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában. A bajnok Vasas a héten edzőváltáson átesett Szentlőrincet fogadta, és gólerős hajrájának köszönhetően könnyed győzelmet aratott. A második helyen álló Kecskemét egy első percben esett góllal verte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. Két kiesési helyosztót is rendeztek, a Szolnok–Dorog és a Csákvár–Budaörs mérkőzések is 1–1-s döntetlennel zárultak. Egyre nehezebb, de még nem reménytelen a Pintér Attila által irányított III. Kerület helyzete, amely Győrben szenvedett hétgólos vereséget. Hazai pályán nyert az Ajka a Budafok, a Nyíregyháza pedig a Békéscsaba ellen. A Haladás nyerni tudott Siófokon, míg a Pécs–Szeged mérkőzésen nem született gól.

élő eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

A Szolnok elhullajtott két pontot a Dorog ellen

2022-05-08 00:56:23

A labdarúgó NB II 36. fordulójának kiesési helyosztóján a fordulót megelőzően sereghajtó Szolnok a 17. helyen álló Dorogot fogadta. A második félidő elején a hazaiak megszerezték a vezetést tizenegyesből, majd a vendégek a semmiből egyenlítettek, így megmentettek egy pontot (1–1) a balhésan véget érő találkozón.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok NB II Dorog

Nyert a Kecskemét és a Szeged, kikapott a DVTK, feljutó a Vasas

2022-05-01 15:21:54

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a második helyen álló Kecskemét a Dorog otthonában győzött három góllal. Nagy meglepetésre a DVTK kikapott a kiesés ellen küzdő Budaörs vendégeként, míg a Szeged hátrányból fordítva győzte le a meccset nyolc játékossal befejező Szolnokot. Ezzel eldőlt, hogy a hétfő este pályára lépő Vasas az ősszel már mindenképpen az NB I-ben folytatja. A bennmaradásért harcoló III. Kerület a Pécs elleni sikerrel menekül, míg a Csákvár Szentlőrincen diadalmaskodott.

eredménykövetés Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Tizenegyessel és öngóllal fordított a Szeged a Szolnok ellen

2022-04-29 21:59:25

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a Szeged-Csanád GA a Szolnoki MÁV-ot látta vendégül. A vendégek vezetéssel mehettek szünetre, majd a fordulás után gyorsan jött Horváth Krisztofer tizenegyesgólja, később egy öngól, így a hazaiak 2–1-re megfordították a mérkőzést.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok Szeged NB II 35. forduló

NB II: fölényes győzelemmel az NB I kapujában a Vasas

2022-04-24 18:12:53

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Vasas a Tiszakécske elleni 4–0-s győzelmével az NB I kapujában áll, míg a Diósgyőr egy góllal győzte le otthon a Szentlőrincet. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg a Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc Siófok

Gálázott a Vasas, és hétfőn már feljuthat; először nyert Vukmirral a DVTK

2022-04-24 12:59:31

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a listavezető Vasas négy góllal tömte ki a Tiszakécskét, és ha hétfő este nem nyer a Kecskemét, az angyalföldiek már biztosan feljutnak az első osztályba. A DVTK a Szentlőrincet látta vendégül, és Horváth Zoltán korai góljával először nyert Dragan Vukmir irányításával. Kiesési helyosztót nyert meg a Szolnok a III. Kerület ellen, a Soroksár három találattal terhelte meg a Budafok hálóját. Újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Budaörs, míg az új edző által irányított Békéscsaba Pécsről távozott értékes sikerrel.

eredménykövetés Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc

Szolnoki sikert hozott a kiesési helyosztó

2022-04-22 17:58:38

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a játéknapot megelőzően utolsó előtti Szolnoki MÁV a sereghajtó III. Kerületet fogadta. A kiesési helyosztón egy hazai gól született csupán, a Tisza-partiak 1–0-ra nyertek, míg az óbudaiak vereségükkel nagyon nehéz helyzetbe kerültek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnoki MÁV Szolnok NB II III. Kerületi TVE

Az NB I küszöbén a Vasas, otthon kapott ki a Szeged, a ráadásban nyert a KTE

2022-04-16 20:16:13

A szombati Budafok–ETO FC (2–0) találkozó után vasárnap nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 33. fordulója. A listavezető Vasas 3–0-s győzelmet aratott Dorogon, míg a feljutásért küzdő Szeged, Kecskemét duóból csak utóbbi tudott győzelmet aratni. A Szeged otthon kapott ki 3–2-re a Siófoktól, a KTE a III. Kerület otthonában nyert 2–1-re Pintér Attila bemutatkozó mérkőzésén. A kiesőzónában szereplő csapatok közül a Csákvár és a Szolnok is győzelmet aratott, előbbi így már nincs kieső helyen, utóbbi pedig elmozdult az utolsó helyről. A Budaörs újabb vereségével ismét kieső helyre csúszott vissza.

Hatpontos meccset bukott a Békéscsaba a Szolnok ellen

2022-04-15 12:25:22

Vasárnap 2–1-es Szolnoki sikerrel zárult a Békéscsaba elleni kiesési helyosztó. Győzelmükkel a vendégek tovább reménykedhetnek a bennmaradás kiharcolásában.

élő közvetítés labdarúgó NB II 33. forduló Szolnoki MÁV Szolnok NB II Békéscsaba

A tizenegyest hibázó Szpari kikapott Szolnokon

2022-04-10 01:40:58

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a sereghajtó Szolnok a Nyíregyházát fogadta. Sokáig úgy tűnt, nem születik döntés a meccsen, ám a hazaiak némileg a semmiből vezetést szereztek. A Szpari négy perccel később tizenegyest kapott, de az kimaradt, így a Tisza-partiak 1–0-ra nyertek, és életben tartották bennmaradási esélyeiket.

labdarúgó NB II Nyíregyháza élő közvetítés Szolnok NB II 32. forduló

Hazai pályán botlott a Diósgyőr, ötgólos soroksári siker Szentlőrincen

2022-04-08 20:07:47

Nyolc napon belül immár a harmadik fordulót bonyolították le a labdarúgó NB II-ben. A második helyezett Diósgyőr kispadján nem sikerült jól az új vezetőedző, Dragan Vukmir bemutatkozása, hiszen a Tiszakécske elleni mérkőzésen nem született gól. A hétfőn Angyalföldön pályára lépő Szeged egy győzelemmel így akár megelőzheti a miskolci gárdát. Tovább folytatódott a Haladás gyenge tavaszi sorozata, ezúttal Ajkán szenvedett vereséget. A Szentlőrinc hazai pályán ötgólos vereséget szenvedett a Soroksártól, a Kecskemét szintén ötgólos meccsen, 4–1-re verte meg a Békéscsabát. Hazai pályán nyert az utolsó Szolnok, a Siófok, a Pécs és a Budaörs is. A Csákvár–Dorog mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult.