Találatok a Szolnok címkére

Találatok száma: 846

Hiába nyert a Vasas is, a DVSC és a Gyirmót jutott fel az NB I-be!

2021-05-16 01:03:32

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában eldőltek a nagy kérdések: a DVSC a Haladás legyőzésével (4–2) bajnokként jutott fel az élvonalba, míg a Gyirmót gálázva lett első osztályú, hiszen Csertői Aurél együttese 4–0-ra kiütötte a Békéscsabát. A Vasas így hiába verte meg 3–0-ra a Győri ETO-t, a következő idényben is marad a másodosztályban. Vereséggel búcsúzott az NB II-től a Kaposvár és a Kazincbarcika, előbbi a Dorogtól, utóbbi a Szegedtől kapott ki.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

Hajrában kiharcolt büntetővel verte meg a Szolnok a Csákvárt

2021-05-13 18:32:12

A labdarúgó NB II utolsó, 38. fordulójában a Szolnoki MÁV hazai pályán győzte le az éppen bent maradó Csákvárt Novák Csanád hajrában lőtt tizenegyesgóljával. A hazaiak a második félidőt emberhátrányban játszották végig.

labdarúgás Szolnok NB II 38. forduló Csákvár

A Békéscsaba kétszer egyenlített, majd nyert a Szolnok ellen

2021-05-09 00:09:39

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a 15. helyezett Békéscsaba 3–2-es győzelmet aratott a 7. helyen álló Szolnok felett. A hazai együttes április 4. után nyert ismét a bajnokságban.

élő közvetítés Szolnok NB II Békéscsaba 37. forduló

Parázs meccsen egy pontot elhozott Szolnokról a Kazincbarcika

2021-05-02 00:46:14

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a Szolnoki MÁV a kiesés elől menekülő Kazincbarcikát fogadta. A vezetést a KBSC szerezte meg, de a gól után emberhátrányba kerülő hazaiak egyenlítettek, és otthon tartottak egy pontot.

élő közvetítés Szolnok NB II Kazincbarcika 36. forduló

NB II: Gyirmóton és Szolnokon biztosan nem lesznek nézők vasárnap

2021-05-01 01:33:17

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A Gyirmót FC Győr és a Szolnoki MÁV FC hivatalos honlapján jelezte, hogy a labdarúgó NB II 36. fordulójában esedékes vasárnapi hazai mérkőzésére még biztosan nem enged be szurkolókat.

szurkolók stadion Szolnok NB II Gyirmót FC Győr Gyirmót

Hiába dolgozta le kétgólos hátrányát az ETO, a Szolnok legyőzte Győrben

2021-04-26 22:44:35

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a 11. helyezett ETO FC Győr a 9. Szolnoki MÁV-ot látta vendégül. Öt gól esett a mérkőzésen, amelyet a vendégek nyertek meg 3–2-re.

élő közvetítés Szolnok NB II Győr ETO 35. forduló

Ezúttal a Szpari maradt pont nélkül a Szolnok otthonában

2021-04-25 00:40:00

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Szolnoki MÁV a Nyíregyházát fogadta a Tiszaligeti Stadionban. A hazaiak az első félidőben két gólt rámoltak be, amire a Szparinak nem volt válasza, így a két csapat között egy pontra csökkent a különbség.

élő közvetítés Szolnok Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II 34. forduló

Két perc alatt egyenlített és remizett a Dorog a Szolnok ellen

2021-04-16 21:17:56

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a 13. helyen álló Dorog a 10. Szolnoki MÁV-ot fogadta, ezúttal Gyirmóton.  Kónya Márk 27. percben szerzett gólját két perccel később Zuigeber Ákos egyenlítette ki, így döntetlennel ért véget a meccs.

élő közvetítés labdarúgás Szolnoki MÁV Szolnok NB II Dorog

NB II: a Vasas legyőzte az Ajkát, a Dorog idegenben verte a Siófokot

2021-04-11 18:47:58

A Vasas Hinora Kristóf duplájával legyőzte az Ajkát a labdarúgó NB II 32. fordulójában, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. Hazai pályán szenvedett vereséget a Siófok a Dorogtól, és kieső helyre csúszott vissza a Balaton-parti együttes. A Haladás fordulatos meccsen döntetlent játszott a vendég Kazincbarcikával, a Szolnok biztosan verte a Soroksárt, a Szeged pedig a Kaposvárt. A Csákvár egy góllal bizonyult jobbnak a sereghajtó DEAC-nál.

Vasas Szolnok Siófok NB II Haladás Dorog

Jó iramú meccsen verte a Szolnok a Soroksárt

2021-04-09 21:06:49

A labdarúgó NB II 32. fordulójában kifejezetten jó iramú meccset játszott egymással a Szolnoki MÁV és a Soroksár a Tiszaligeti Stadionban. A hazaiak az első félidőben vezetést szereztek, majd a második játékrészben el is döntötték a mérkőzést.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok Soroksár NB II 32. forduló

Férfi kosár NB I: harminc évvel ezelőtt tett csodát és lett bajnok a Szolnok

2021-04-11 10:49:28

Harminc évvel ezelőtt nyerte meg első bajnoki címét a Szolnoki Olaj a magyar férfi kosárlabda bajnokságban. Az Origo a sporttörténelmi tettet véghezvivő bajnokcsapat egykori játékosait és edzőit kérdezte a felejthetetlen idényről, a bajnoki címig vezető útról, és a szolnoki kosarasok közötti kiváló játékkapcsolat gyökereiről.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár Szolnok kosárlabda Szolnok

NB II: a Szpari a Budaörsöt, a Gyirmót a Kaposvárt ütötte ki

2021-04-07 19:43:06

Potyogtak a gólok a labdarúgó NB II 31. fordulójának kora esti mérkőzésein. Folytatta tavaszi menetelését a Nyíregyháza és a Gyirmót, előbbi a Budaörsnek, utóbbi – idegenben – a Kaposvárnak vágott ötöt. Az ETO új vezetőedzője, Dobos Barna hazai bemutatkozásán fölényesen verte meg a Haladást, az Ajka azonban nem bírt otthon a Szegeddel. A kiesés elől menekülő Csákvár értékes ponttal tért haza Békéscsabáról. A játéknap záró találkozóján a Pécs a hajrában csikarta ki a győzelmet a Szolnok ellen.

Gyirmót ETO Csákvár Békéscsaba Budaörs Ajka

Győzött a Pécs a Szolnok ellen a büntetők meccsén

2021-04-07 01:26:28

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a 4. helyezett Pécs megszerezte tizenhatodik idénybeli győzelmét. Ezúttal a Szolnokot múlták felül Tihanyiék, miután mindkét együttes rúghatott egy-egy büntetőt.

élő közvetítés Szolnok Pécs PMFC NB II 31. forduló NB II

Kevés helyzet, nulla gól a Kaposvár szolnoki vendégjátékán

2021-04-03 20:19:39

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a Szolnoki MÁV a Kaposvári Rákóczit fogadta. A hazai csapat esélyesebbnek számított a találkozó előtt, ám a kevés helyzetet hozó mérkőzésen nem született gól.

élő közvetítés Szolnoki MÁV Szolnok Rákóczi NB II Kaposvár

A Gyirmót megállította az Ajkát, a Loki és a Pécs magabiztosan hozta a kötelezőt

2021-04-04 14:47:35

A pénteki Szeged–Vasas (0–1) találkozó után kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB II 30. fordulójából.  A Debreceni VSC hazai pályán két góllal verte a Soroksárt, és ezzel megerősítette helyét a táblázat élén. Háromgólos győzelmet aratott a Békéscsaba, a Csákvár és a Pécs, utóbbi idegenben nyert a Siófok ellen. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Szolnok és a Kaposvár Tisza-parti csatája. Egy ponttal debütált Szentlőrincen az ETO kispadján az új vezetőedző, Dobos Barna.

labdarúgó NB II eredménykövető Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

Férfi kosár NB I: Potocnik szerint a csapategység és a fegyelmezettség miatt lett első a Szolnok

2021-03-30 10:35:51

Az alapszakaszgyőztes Szolnok szlovén edzője örül a részsikernek, de tudja, ezért még nem osztanak érmet, és nulláról indul a rájátszás áprilisban.

férfi kosárlabda NB I Szolnok Gasper Potocnik

Férfi vízi Ek: az OSC hat, a Szolnok két góllal nyerte az első meccset

2021-03-17 21:47:57

A Szolnoki Dózsa két góllal nyert a szerb Kragujevac vendégeként, míg az OSC 17–11-es győzelmet aratott a vendég spanyol Sabadell felett a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének szerdai első felvonásán.

férfi vízilabda Eurokupa Szolnok OSC

NB II: áprilisban kétszer is képernyőn a Vasas és a Loki

2021-03-17 16:31:09

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Öt áprilisi másodosztályú labdarúgó-mérkőzés kezdési időpontját változtatta meg a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága, mivel a találkozókat az M4 Sport csatorna élőben fogja közvetíteni.

televízió Vasas Szolnok Szeged PMFC Nyíregyháza

NB II: nem volt győztese a Vasas és a Gyirmót rangadójának

2021-03-14 18:39:10

A labdarúgó NB II 29. fordulójának esti rangadóján a Vasas hazai pályán 1–1-re végzett a Gyirmóttal. Ugyanilyen eredménnyel zárult az ETO és a Csákvár győri összecsapása, valamint a Siófok kaposvári vendégjátéka. Az Ajka 2–0-ra verte a Szolnokot, ezzel sorozatban hatodik győzelmét aratta Kis Károly együttese.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Siófok NB II Kaposvár

A Szolnokot is legyőzte az FC Ajka

2021-03-14 10:36:05

Bár a Szolnok sokáig szervezetten védekezett, mégsem úszta meg kapott gól nélkül az ajkai vendégjátékát. A hazaiak sorozatban hatodik bajnoki találkozójukat nyerték meg a labdarúgó NB II 29. fordulójában.