Találatok a MTK címkére

Találatok száma: 4016

NB II: négyet kapott az MTK otthon a Csákvártól, már második a Pécs

2022-10-02 18:46:18

A labdarúgó NB II 9. fordulójának esti programjában a listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A Szeged hátrányból nyert a csaknem egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

labdarúgó NB II Pécs NB II MTK 9. forduló

Kikapott a listavezető, négyet rúgott idegenben a Csákvár az MTK-nak

2022-10-01 23:32:29

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a listavezető MTK a 16. helyezett Csákvárt fogadta. Habár a hazaiak számítottak az esélyesnek, a vendégek már az első félidőben három gólt szereztek, s az előnyt a második játékrészben sem adták ki a kezükből. A Csákvár első idegenbeli győzelmét aratta az idényben, és bár az MTK kikapott, maradt a tabella élén.

élő közvetítés NB II MTK Csákvár 9. forduló

Súlyos hazai MTK-vereség, kikapott a DVTK Szentlőrincen

2022-10-01 08:22:23

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 9. fordulójának mind a tíz mérkőzését. A listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A játéknap előtt második Gyirmót hazai pályán, előnyről kapott ki a Nyíregyházától, a Diósgyőr pedig Szentlőrincen maradt alul 2–0-ra. A Mosonmagyaróvár Békéscsabán tudott nyerni, az alsóházi helyosztón pedig a Kozármisleny idegenben győzte le a Dorogot. A Szeged hátrányból nyert a közel egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II 9. forduló Tiszakécske Szpari Szeged

Női kézi NB I: 13 perces várdai gólcsend, budaörsi győzelem

2022-09-24 17:28:20

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Dunaújvárosi Kohász KA 25–23-re legyőzte az MTK-t.

női kézi NB I MTK Farkas Johanna Farkas Dunaújváros

NB II: októberben kétszer kerül képernyőre az MTK és az ETO

2022-09-16 14:21:59

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága televíziós közvetítés miatt három NB II-es meccs kezdési időpontjának megváltoztatásáról döntött. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

NB II MTK M4 Sport Haladás Gyirmót ETO FC Győr

Sportrádió: Minden ligának megvan a maga nehézsége – Németh Krisztián

2022-09-15 07:13:28

Két korábbi válogatott labdarúgó, Németh Krisztián és Futács Márkó volt a Sportrádió Hazafutás című műsorának vendége. Az NB II-t vezető MTK játékosai Szujó Zoltánnak beszéltek többek között a másodosztály nehézségeiről és a fiatalok szerepléséről is.

labdarúgó NB II Sportrádió Németh Krisztián MTK Budapest MTK Futács Márkó

Ifi BL: háromgólos előnyt szerzett az MTK a Jelgava ellen

2022-09-14 18:23:44

Háromgólosnál is nagyobb különbséggel nyerhetett volna az MTK Budapest a lett Jelgava ellen az ifjúsági Bajnokok Ligája első fordulójában, mindenesetre így is nyugodtan készülhet a lettországi visszavágóra.

ifjúsági Bajnokok Ligája ifi BL MTK Jelgava Galatasaray Csíkszereda

DVTK: A Fradinál nem élhettem át ezt a közönséget, itt most igen – Gera Dániel

2022-09-13 02:00:10

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Az NSO Tv stábja a Diósgyőr egyik legújabb igazolásával, a két meccs alatt két gólpassznál járó, a korábban az MTK-ban és a Ferencvárosban is megforduló Gera Dániellel beszélgetett.

videó labdarúgó NB II Szergej Kuznyecov NSO Tv NB II MTK

DVTK: Sok munka van még előttünk... – Kuznyecov az MTK kiütése után

2022-09-13 01:32:08

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Az NSO Tv stábja a duplázó Könyves Norberttel beszélgetett a mérkőzés után, de azt is megmutatjuk, hogyan értékelt Szergej Kuznyecov vezetőedző.

NB II: a Diósgyőr három góllal legyőzte az MTK-t

2022-09-12 21:55:46

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Könyves Norbert duplázott a miskolciaknál.

NB II MTK DVTK

Diósgyőri gólparádé a listavezető ellen

2022-09-12 12:47:14

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II MTK Diósgyőr DVTK

Női NB I: a Fradi hetet vágott Szekszárdon, nyert az MTK

2022-09-10 17:38:13

A női labdarúgó NB I 4. fordulójában az MTK 2–0-ra legyőzte a Szent Mihály csapatát, a Ferencváros 7–0-ra kiütötte a Szekszárdot, a Diósgyőr 6–0-ra megverte a Kelen SC-t.

női NB I Szent Mihály Szekszárd MTK Kelen SC Ferencváros

NB II: hatot vágott az MTK, hat gól a délkeleti derbin

2022-09-04 18:54:28

A labdarúgó NB II 7. fordulójában az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül.

Szeged NB II MTK Kozármisleny ETO FC Győr Békéscsaba

Ismét hatot vágott az MTK, amely ezúttal a Kozármislenyt ütötte ki

2022-09-02 12:19:57

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a veretlenül élen álló MTK a játéknap előtt 17. újonc Kozármislenyt fogadta. A kék-fehérek ott folytatták, ahol egy héttel korábban abbahagyták: ismét hatszor vették be ellenfelük kapuját, ezúttal 6–1-re nyertek.

labdarúgó NB II NB II MTK Kozármisleny 7. forduló

A Misleny ellen is gálázott az MTK, Ajkán nyert az ETO, gólzápor Szegeden

2022-09-04 07:52:11

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 7. fordulójában. Az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged fordulatos meccsen 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül. Nem esett gól a Pécs és a Nyíregyháza, valamint a Dorog és a Budafok csatáján. A délutáni programban a Soroksár hazai pályán egygólos különbséggel nyert a Siófok ellen, az újonc Mosonmagyaróvár pedig a záró negyedórában emberhátrányban játszva is elvitt egy pontot Szentlőrincről.

NB II: döntetlenek vasárnapja, kiütéses MTK-siker

2022-08-28 19:21:33

Hatból öt mérkőzés is döntetlennel ért véget vasárnap, a labdarúgó NB II 6. fordulójában, az éllovas MTK pedig kiütéses győzelmet aratott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában.

labdarúgó NB 6. forduló Pécs NB II MTK

Fölényesen nyert az MTK Óváron, a DVTK végül behúzta a borsodi rangadót

2022-08-28 09:11:39

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 6. fordulójában. Az éllovas MTK kiütéses győzelmet aratott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában, a további öt, késő délutáni meccs pedig döntetlennel ért véget. Az esti programban a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza

Az MTK hat gólt vágott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában

2022-08-26 12:30:19

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a játéknap előtt 18. helyen álló Mosonmagyaróvár a listavezető MTK-t fogadta, amely kiütéses, 6–0-s győzelmet aratott ellene.