Találatok a MTK címkére

Találatok száma: 3561

NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc

2021-03-03 10:30:43

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján három mérkőzést rendeztek. Az FTC–DVTK (1–0) összecsapás utáni edzői nyilatkozatokról már beszámoltunk, lássuk a Kisvárda–Puskás Akadémia (0–1) és a Budapest Honvéd–MTK Budapest (3–2) mérkőzés mestermérlegét!

mestermérleg Supka Attila Puskás Akadémia PAFC NB I 24. forduló NB I

NB I: a Honvéd kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen

2021-03-02 19:16:35

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján a Budapest Honvéd – pályaválasztóként – kétgólos hátrányból fordítva 3–2-re legyőzte az MTK-t az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

NB I 24. forduló NB I MTK Budapest MTK Honvéd Budapest Honvéd

Kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen, tovább menekül a Honvéd

2021-03-02 13:41:33

NB I: Zubkov a Fradi 4. duplázója – nyolc fradista is három gólnál

2021-03-02 11:37:54

A labdarúgó NB I 24. fordulója előtt még visszapillantunk a 23. kör „legjeire” – fókuszban az FTC negyedik duplázója, Olekszandr Zubkov, a Paksi FC megszakadó hazai, győzelmi sorozata és az NB I-ben a Kisvárda ellen debütáló budafoki kapus, Bese Balázs.

Paks Olekszandr Zubkov NBI-es legek NB I MTK Ferencváros

NB I: mumusával játszik a Fehérvár, gólkirályok szemtől szemben

2021-03-02 09:42:20

Újabb hétközi fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 24. körben többek között kiderül, hogy a Diósgyőrnek sikerül-e megismételnie januári bravúrját a Groupama Arénában a listavezető Ferencváros ellen, megtörik-e a Mezőkövesd tízmeccses veretlenségi sorozata, illetve, hogy továbbra is mumusa marad-e a Paks a Fehérvárnak. Üde színfolt lehet, hogy Böde Dánielnek egy másik korábbi gólkirály, Nikolics Nemanja ellen kell védekeznie. Három találkozót rendeznek kedden, hármat szerdán.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton

Schalke: who will be the new coach? Kicker mentions Boris too

2021-03-01 17:36:26

Bundesliga's last placed Schalke 04 is getting into a more and more desperate situation, so the management is once again looking for a coach, and Kicker mentions MTK trainer Michael Boris as one of the potential candidates.

Schalke Michael Boris MTK Bundesliga

Schalke: ki lesz az új edző? A Kicker Borist is megemlíti

2021-03-01 10:08:08

Ismét edzőt keres a Bundesligában sereghajtó, és hétről hétre reménytelenebb helyzetbe kerülő Schalke 04 labdarúgócsapatának vezetősége: a Kicker az MTK trénerét, Michael Borist is megemlíti a jelöltek között.

német foci Schalke Michael Boris MTK Bundesliga

MTK: „Nem akarom elmondani, mi alapján választottam” – Varga az FTC elleni 11-eséről

2021-03-01 08:13:22

A Ferencváros ellen gólig és gólpasszig jutó MTK-támadó, Varga Roland elismeri, az első félidőben korábbi csapata eldönthette volna a meccset.

Varga Roland NB I MTK Ferencváros FTC

NB I: A BL-szereplés után nyilván a szurkolók is többet várnak – Rebrov

2021-02-27 22:29:13

A labdarúgó NB I 23. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros hiába vezetett már két góllal is az MTK otthonában, a kék-fehérek 2–2-re egyenlíteni tudtak. Így értékelt a két vezetőedző.

örökrangadó Szerhij Rebrov NB I Michael Boris MTK Budapest MTK

Videó: Zubkov már az 1. percben hatalmas gólt rúgott

2021-02-27 20:29:05

Olekszandr Zubkov már az első percben megszerezte a vezetést a Ferencvárosnak az MTK elleni örökrangadón a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A zöld-fehérek ukrán játékosa jobbal, kb. 17 méterről lőtt a bal felső sarokba, Milan Mijatovics kapusnak esélye sem volt a mentésre.

videó labdarúgó NB I Olekszandr Zubkov NB I MTK Ferencváros

Hiába vezetett két góllal az örökrangadón a Fradi, a vége iksz

2021-02-27 14:42:25

A labdarúgó NB I 23. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros hiába vezetett már két góllal is az MTK otthonában, a kék-fehérek egyenlíteni tudtak. A mérkőzés 2–2-re végződött, a csereként beálló Róbert Mak büntetőjét kivédte a hajrára fordulva a hazai kapus, Milan Mijatovics, a ráadásban pedig Tokmac Nguen elképesztően nagy helyzetet puskázott el.

örökrangadó onlive! közvetítés Varga Roland Róbert Mak Olekszandr Zubkov

Nyerő lett a 21: ennyi légióssal bajnok a Győr!

2021-02-26 10:07:50

A tavaly tavasszal elindult sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat az illó évek az emlékükre. Ezúttal a 2012–2013-as NB I-es idényt idézzük fel.

légiósok légiós-sorozat bajnokavatás Videoton NB I MTK

NB I: a(z egyik) leggólerősebb csatársor a leggyengébb védelem ellen

2021-02-23 21:54:11

Érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel kezdődik meg a harmadik kör a labdarúgó NB I-ben. A háromnapos 23. fordulóból kiderül például, hogy mire megy a bajnokság egyik legeredményesebb támadósora a mezőny leggólképesebb védelme ellen, ki lövi az örökrangadók jubileumi, 350. ferencvárosi gólját, vagy hogy a Honvéd képes-e véget vetni a Puskás Akadémia klubrekordot jelentő győzelmi sorozatának? A program a péntek esti Diósgyőr–Mezőkövesd borsodi rangadóval kezdődik és vasárnap a Fehérvár zalaegerszegi vendégjátékával zárul.

Magyar Kupa: „Nem bundázott a Kaposvár, hanem megrogytak, lenéztek minket”

2021-02-24 16:03:53

A Mol Magyar Kupa 9. fordulójában az NB III-as Tállya az élvonalban 4. helyen álló MTK-t fogadta. A fővárosiak mindkét félidőben két gólt szerezve magabiztos győzelemmel jutottak a negyeddöntőbe és várhatják a DVSC–Siófok meccs győztesét. A találkozó után a hazaiak két játékosával és vezetőedzőjével beszélgetett az NSO Tv stábja. Nemcsak a mostani mérkőzés, hanem az előző fordulóból a Kaposvár elleni győzelem is szóba került.

Tállya Magyar Kupa MTK MOL Magyar Kupa

MK: négy gólt szerezve jutott tovább az MTK Tállyán

2021-02-24 14:53:21

A Mol Magyar Kupa 9. fordulójában az MTK magabiztosan, 4–1-re győzött az NB III-as Tállya KSE vendégeként és továbbjutott a 10. fordulóba.

Tállya Mol Magyar Kupa Magyar Kupa MTK

Nem okozott gondot az MTK-nak a továbbjutás Tállyán

2021-02-24 00:53:03

A Mol Magyar Kupa 9. fordulójában az NB III-as Tállya az élvonalban 4. helyen álló MTK-t fogadta. A fővárosiak mindkét félidőben két gólt szerezve magabiztos győzelemmel jutottak a 10. körbe és várhatják a DVSC–Siófok meccs győztesét.

MTK: Schön is being sold for 1.2 million Euros to the United States

2021-02-23 17:45:52

Nemzeti Sport Online found out that Szabolcs Schön will transfer from MTK to the American professional football league MLS (Major League Soccer) club FC Dallas for 1.2 million Euros. The clubs have already agreed, and the 20-year-old winger will join his new team in May after signing a three-year contract.

magyar átigazolás Schön Szabolcs MTK

MTK: eladják Schönt – 1.2 millió euróért megy Amerikába

A Nemzeti Sport Online értesülései szerint Schön Szabolcs 1.2 millió euróért az MTK-ból az amerikai profi ligában, az MLS-ben szereplő FC Dallasba szerződik. A klubok már megegyeztek, a 20 éves szélső májusban csatlakozhat új csapatához, amelyhez három évre ír alá.

Magyar Kupa: Tállyán nem hagyják, hogy elrontsák az örömüket

2021-02-22 20:02:15

Mint ismert, az NB III-as Tállya KSE kétgólos hátrányból felállva nyert 5–3-ra az NB II-es Kaposvári Rákóczi FC ellen, és bejutott a nyolcaddöntőbe. A klub elnöke, Mihálszki Norbert a bravúr súlyáról, az MTK elleni várakozásokról, a pályaavató elmaradásáról, valamint a mérkőzés utózöngéjéről is beszélt a molkupa.hu-nak.