Találatok a Eastbourne címkére

Találatok száma: 17

Tenisz: amerikai döntő a férfiaknál Eastbourne-ben

2022-06-24 21:44:23

Két amerikai játékos, a harmadik helyen kiemelt Taylor Fritz, valamint Maxime Cressy jutott be a döntőbe az Eastbourne-ban zajló füves pályás tenisztorna férfiversenyében.

tenisz Taylor Fritz Maxime Cressy Eastbourne

Tenisz: a világelső Medvegyev legyőzte a honfitársát Mallorcán

2022-06-22 21:33:53

A világranglista-vezető orosz Danyiil Medvegyev három szettben legyőzte honfitársát, Aszlan Karacevet a Mallorcán zajló 886 ezer euró (354 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében. A brit Harriet Dart a második fordulóból, majd a nyolcaddöntőből is továbbjutott szerdán az Eastbourne-ben zajló füves pályás torna női versenyében.

tenisz Mallorca Harriet Dart Eastbourne Danyiil Medvegyev

Tenisz: Serena Williams győzelemmel tért vissza

2022-06-21 20:14:25

A korábbi világelső Serena Williams egy év után győzelemmel tért vissza az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztorna női páros versenyében.

tenisz Serena Williams Mallorca Jelena Ostapenko Eastbourne

Tenisz: a Monfils, Szvitolina pár kiesett Eastbourne-ben

2021-06-23 17:40:06

A férfiaknál az első helyen kiemelt Gaël Monfils, míg a nőknél a másodikként rangsorolt Elina Szvitolina is befejezte szereplését az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztornán.

Tenisz Max Purcell Jelena Ribakina Gaël Monfils Eastbourne

Tenisz: szlovén játékos ellen kezd Fucsovics Márton Eastbourne-ben

2021-06-21 15:03:32

A stuttgarti tenisztornán az első körben kieső Fucsovics Márton a szlovén Aljaz Bedene ellen kezdi meg az eastbourne-i füves pályás ATP 250-es versenyt.

tenisz Fucsovics Márton Eastbourne Aljaz Bedene ATP

Tenisz: Eastbourne-ben és Antalyában sem ment az esélyeseknek

2019-06-27 20:30:16

A nőknél a papírforma érvényesült, míg a férfiaknál két meglepetés is született a csütörtöki negyeddöntők során az eastbourne-i füves pályás tenisztornán. Antalyában két korábbi finalista is kiesett már a legjobb nyolc között.

tenisz Eastbourne Antalya

Tenisz: Babosék a negyeddöntőben búcsúztak Eastbourne-ben

2018-06-27 20:13:01

Nem sikerült az elődöntőbe jutás a Babos Tímea, Konta Johanna kettősnek az eastbourne-i WTA-tornán. A nyolc között 6:4, 6:4-es vereséget szenvedtek a Dabrowski, Hszü párostól. Egyesben Andy Murray és Petra Kvitová is a nyolcaddöntőben búcsúzott.

tenisz páros Konta Johanna Eastbourne Babos Tímea

Tenisz: győzött Eastbourne-ben a női világelső

2017-06-28 19:02:56

Győzelemmel mutatkozott be az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztornán Angelique Kerber, a nők világranglistájának éllovasa.

Angelique Kerber Eastbourne tenisz

Tenisz: háromszettes sikerrel kezdett a Roland Garros-győztes

2017-06-26 18:33:33

A címvédő Dominika Cibulková első meccsét elveszítette, ezzel a második fordulóban búcsúzott az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztorna női versenyétől.

tenisz WTA Karolína Plísková Eastbourne Dominika Cibulková ATP

Tenisz: imádja a kürtőskalácsot a britek reménysége

2015-06-25 22:56:59

A szabadkártyával induló Konta Johanna a negyeddöntőig menetelt az Eastbourne-i füves pályás teniszversenyen, amiben egy magyar tulajdonú kávézónak is szerepe lehetett.

tenisz Konta Johanna Eastbourne

Tenisz: a fiatal olasz elrontotta Azarenka visszatérését

2014-06-17 20:26:11

A több mint három hónapos kihagyás után visszatérő Viktorija Azarenka három szettben kikapott az olasz Camila Giorgitól az eastbourne-i füves pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Viktorija Azarenka Eastbourne Camila Giorgi

Tenisz: Radwanska az első körben kiesett Eastbourne-ben

2014-06-16 20:59:45

A címvédő orosz Jelena Vesznyina továbbjutott, az első helyen kiemelt, 2008-as győztes lengyel Agnieszka Radwanska azonban nagy meglepetésre kikapott az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztorna női versenyének nyitó fordulójában.

tenisz Eastbourne Agnieszka Radwanska

Tenisz: ennyit a kiemelésről az eastbourne-i versenyen

2013-06-19 18:48:56

Az idei eastbourne-i tenisztorna férfi küzdelmei fényesen bizonyítják, hogy a világranglista alapján elkészített kiemelési sorrend füves pályán nem feltétlenül tükrözi a valós erőviszonyokat. Az első négy helyen kiemeltből ugyanis már csak a másodikként rangsorolt Gilles Simon van versenyben, Milos Raonic (1.), Philipp Kohlschreiber (3.) és Juan Mónaco (4.) játszmát sem nyert idén az angol városban (az első fordulóban erőnyerőként nem léptek pályára).

tenisz Philipp Kohlschreiber Milos Raonic Juan Mónaco Eastbourne

Tenisz: három spanyol siker a férfiaknál, egy a nőknél

2013-06-17 22:06:37

Az eastbourne-i füves pályás férfi tenisztorna első fordulójában a hatodik helyen kiemelt Fernando Verdasco 1:6, 6:3, 6:2-es győzelmet aratott az ukrán Olekszandr Dolgopolov ellen, míg Albert Ramos két szettben legyőzte James Blake-et, így mindkét spanyol versenyző bejutott a következő körbe. A nőknél Marija Kirilenko – a második játszma közepén zsinórban nyert 14 labdamenetének is köszönhetően – kiejtette a szerb Bojana Jovanovszkit.

tenisz Marija Kirilenko John Isner James Blake Fernando Verdasco Eastbourne

Tenisz: Babos Tímea kiesett az eastbourne-i selejtezőben

2013-06-15 15:52:16

Babos Tímea két játszmában kikapott a spanyol Lara Arruabarrenától az eastbourne-i tenisztorna 690 ezer dollár összdíjazású női versenyének selejtezőjében, a szombati első fordulóban.

tenisz Lara Arruabarrena Eastbourne Babos Tímea

Tenisz: A világranglista-24.-től nem szégyen kikapni - Babos

2012-06-19 19:16:26

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea háromszettes nagy csatában vereséget szenvedett az eastbourne-i tenisztorna első fordulójában a cseh Lucie Safárovától. A 19 éves játékos az összecsapás után szomorúan nyilatkozott a Nemzeti Sportnak, de mint mondta, a világranglista 24. helyén álló cseh lánytól nem szégyen kikapni.

tenisz Eastbourne Babos Tímea

Tenisz: újabb sikerével Arn Gréta eastbourne-i főtáblás

2012-06-18 15:46:13

Sorozatban harmadik győzelmével feljutott az eastbourne-i füves pályás női tenisztorna főtáblájára Arn Gréta. Az orosz Vera Dusevina és az argentin Paula Ormaechea után a magyar játékos ezúttal a szabadkártyával induló brit Jade Windleyt búcsúztatta könnyed, kétjátszmás sikerével.