Találatok a Bordeaux címkére

Találatok száma: 438

Ligue 1: győzött a Brest, a Rennes és a Reims

2021-11-28 16:25:20

Vasárnap, a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a Brest 2–1-re legyőzte a Bordeaux-t, a Rennes 2–0-ra nyert a Lorient ellen, a Monaco 1–1-es döntetlent játszott a Strasbourggal, míg a Reims 1–0-s sikert ért el a Clermont-tal szemben.

francia foci Rennes Reims Monaco Lorient Ligue 1

Ligue 1: Neymar is, Mbappé is betalált, idegenben nyert a PSG

2021-11-06 21:07:17

A Paris Saint-Germain 3–2-re győzött a Girondins Bordeaux vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és megerősítette pozícióját a tabella élén.

PSG Neymar Ligue 1 Kylian Mbappé Bordeaux

Ligue 1: 44 éve nem volt ilyen góleső a francia élvonalban

2021-10-31 18:48:36

Már csak egy nyeretlen csapat található a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláján, miután a Saint-Étienne sanyarú sorsában eddig osztozó Brest vasárnap 2–0-ra legyőzte a Monacót. A gólok ezúttal is potyogtak, ami egy szurkolói szempontból örvendetes statisztikai érdekesség kibányászására adott alkalmat: a Stats Foot kimutatása szerint az 1976–77-es kiírás óta a mostani az első olyan idény, amelyiknek első 12 fordulója mindegyikében legalább 25 gól született.

Monaco Ligue 1 Jimmy Briand Brest Bordeaux

Ligue 1: a Lens újabb győzelmével már a második

2021-10-24 16:49:08

A Nice hazai pályán 0–2-ről fordított a Lyon ellen, míg a Lens 4–1-re legyőzte a Metzet a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójában.

francia labdarúgás francia foci francia bajnokság Olympique Lyon Nice Metz

Ligue 1: a második Nice után a harmadik Lens is kikapott

2021-10-17 17:04:16

Már a negyedik percben megszerezte a győzelmet jelentő gólt a Troyes, amely 1–0-ra legyőzte a Nice-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójában, míg a második helyen álló Lens a Montpellier otthonában kapott ki 1–0-ra.

francia labdarúgás Troyes Strasbourg Saint-Étienne Rennes Reims

Ligue 1: a szünetben óriási balhé, a végén nagy diadal

2021-09-18 18:55:09

Ez a hétvége sem sikerült a Lille-nek: a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) címvédője 1–0-ra kikapott a Lens vendégeként a 6. forduló szombat kora esti mérkőzésén. Az északi derbi a hazaiak régen várt győzelmén túl ultráik rendbontásáról is emlékezetes marad.

huliganizmus Saint-Étienne Lille Ligue 1 Lens Bordeaux

Ligue 1: drámai meccsen nyert a Lens Bordeaux-ban

2021-09-12 18:07:54

A francia labdarúgó-élvonal (Ligue 1) ötödik fordulójában a sereghajtó Girondins Bordeaux a dobogóért hajtó Lens-t fogadta, és drámai vereséget szenvedett tőle. A hazai gárda 2–0-s hátrányból egyenlített a második félidőben, de a hajrában megadott és értékesített büntető után a vendégek örülhettek a három pontnak.

Ligue 1 Lens Bordeaux

Bordeaux: összeesett a szélső a vasárnapi bajnokin

2021-08-16 08:57:27

A nigériai Samuel Kalu a 6. percben rosszul lett és összeesett az Olympique Marseille–Bordeaux (2–2) francia bajnokin – a csapatok játékosai összeölelkezve állták körbe a 23 éves játékost, aki a gyors orvosi segítséget követően a saját lábán hagyta el a pályát.

minden más foci labdarúgás francia foci francia bajnokság Olympique Marseille Marseille

Ligue 1: nem bírt egymással a Marseille és a Bordeaux

2021-08-15 15:01:47

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójában sem sikerült győznie a Lyonnak, sőt az Angers otthonában 3–0-s vereséget szenvedett úgy, hogy Maxwel Cornet-t kiállították, Marcelo pedig öngólt hozott össze, míg a Reims hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Montpellier-vel. A Marseille hiába vezetett 2–0-ra a Bordeaux ellen, a végeredmény 2–2 lett.

labdarúgás francia foci francia bajnokság foci Olympique Lyon Marseille

Ligue 1: mégsem zárják ki a Bordeaux-t az élvonalból

2021-07-13 11:29:55

A francia labdarúgó-bajnokság élvonalából (Ligue 1) első fokon kizárt két klub, a Girondins Bordeaux és az Angers második nekifutásra megkapta az indulási jogot a 2021–2022-es kiírásra.

Ligue 1 Bordeaux Angers

Franciaország: Emiliano Sala emlékére játszanak volt klubjai

2021-07-01 19:01:28

Július közepén Orléans-ban jótékonysági futballtornát rendeznek a végzetes repülőgép-balesetben 28 évesen elhunyt argentin játékos, Emiliano Sala emlékére.

Nantes Emiliano Sala Bordeaux

Ligue 1: a Bordeaux-t verve küzd a bennmaradásért a Nantes

2021-05-08 21:15:33

A francia labdarúgó-élvonal (Ligue 1) 36. fordulójának két szombati mérkőzésén előbb a kiesés ellen küzdő Nantes legyőzte és két pontra megközelítette a két hellyel előtte álló Bordeaux-t, majd délután a Lyon 4–1-re nyert a Lorient ellen.

Nantes Olympique Lyon Lorient Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: tovább menekül a kiesés elől a Bordeaux

2021-05-02 17:14:56

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójában a Bordeaux 1–0-ra legyőzte otthon a Rennes-t és tovább menekül a kiesés elől. A Nantes 4–1-re nyert a Brest ellen, a Metz 5–1-es sikert aratott a Dijon vendégeként, míg a Lorient 2–0-ra győzte le az Angers-t.

Rennes Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: sztárjai nélkül is nyert a PSG a Bordeaux ellen

2021-03-03 19:54:14

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójában a Paris Saint-Germain 1–0-ra nyert idegenben a Bordeaux ellen, a listavezető Lille a hajrában szerzett két góllal győzte le 2–0-ra a Marseille-t, míg a Lyon egygólos sikert aratott a Rennes felett.

Paris Saint-Germain Marseille Olympique Lyon Lille Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: Mbappé duplázott, könnyed PSG-siker idegenben

2021-02-27 17:22:28

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójában a címvédő Paris Saint-Germain 4–0-ra nyert idegenben a Dijon ellen.

PSG Moise Kean Metz Ligue 1 Kylian Mbappé Dijon

Ligue 1: 91. perces góllal gyűrte le a Metz a Bordeaux-t

2021-02-27 13:43:14

A Metz 2–1-re legyőzte a Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójában.

francia foci Metz Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: a Marseille kettős emberhátrányban ikszelt

2021-02-14 15:12:15

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának vasárnapi játéknapján a Monaco hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Lorient-nal, míg a Lille gól nélküli döntetlenre végzett a Bresttel. Az Olympique Marseille és a Bordeaux találkozóján szintén nem született gól.

Olympique Marseille Monaco Marseille Lorient Lille Ligue 1

Ligue 1: óriási bomba a 92. percben, azzal nyert a Lyon

2021-01-29 18:15:01

A Lyon hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) péntek késő esti mérkőzésén, és a tabella élére állt. A győztes gól a 92. percben született.

Olympique Lyon Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: a Lyon otthon kapott ki a Metztől, így maradt a harmadik

2021-01-17 17:48:43

Míg a Saint-Étienne kikapott idegenben, a Bourdeaux magabiztos, háromgólos sikert ért el és a Lille is nyert a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójában. A Lyon hazai pályán 1–0-ra kikapott a Metz ellen a 90. percben.

francia labdarúgás Saint-Étienne Metz Olympique Lyon Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: a nap, amikor Neymar megelőzte Ibrahimovicot

2020-11-28 22:11:24

Neymar megszerezte 50. gólját a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1), de ehhez nem járt győzelem: csapata, a Paris Saint-Germain 2–2-re végzett vendégével, a Girondins Bordeaux-val a 12. forduló szombat késő esti mérkőzésén.