Találatok a Bordeaux címkére

Találatok száma: 356

Ligue 1: kétgólos hátrányból fordított, és nyert a Monaco a PSG ellen

2020-11-20 20:22:47

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának pénteki játéknapján a Monaco hazai pályán 3–2-re legyőzte a listavezető Paris Saint-Germaint, míg a Bordeaux idegenben nyert 1–0-ra a Rennes ellen.

Rennes PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Kevin Volland Hatem Ben Arfa

Ligue 1: kiegyenlített mérkőzésen nyert a Montpellier

2020-11-07 17:49:47

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójában a Montpellier remek második félidejének köszönhetően idegenben legyőzte a Bordeaux-t.

francia labdarúgás francia foci Montpellier Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: a Monaco néggyel nyert a Bordeaux ellen

2020-11-01 14:33:22

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójának vasárnapi játéknapján a Monaco kiütötte a Bordeaux-t, a késő esti rangadón a Lille 1–1-re végzett vendégével, a Lyonnal.

St. Etienne Nice Montpellier Ligue 1 Bordeaux Angers

Ligue 1: Marseille-ben kapott ki a Bordeaux, Reimsben fordított a Lorient

2020-10-17 18:26:20

A Girondins Bordeaux 3–1-re kikapott az Olympique Marseille otthonában, a Stade Reims pedig hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget szenvedett a Lorient-tól a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában.

Reims Olympique Marseille Lorient Ligue 1 Bordeaux

Játékossors: Ben Arfa aláírt karrierje hatodik francia csapatához

2020-10-08 08:52:47

A francia élvonalbeli Girondins Bordeaux a hivatalos honlapján bejelentette Hatem Ben Arfa szerződtetését.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás Ligue 1 Hatem Ben Arfa Bordeaux

Ligue 1: nem bírt egymással a Bordeaux és a Nice

2020-09-27 15:00:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 5. fordulójának vasárnapi játéknapján a Bordeaux és a Nice gól nélküli döntetlent játszott egymással.

francia labdarúgás francia bajnokság Nice Ligue 1 Bordeaux

El: a magyar csapatoknak jól megy a franciák ellen, a Bordeaux üzent a Reimsnek

2020-09-25 14:35:44

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re legyőzte a francia élvonalbeli Stade de Reimst. Az utóbbi tíz évben nem ez az első eset, hogy egy magyar csapat egy francia együttest ejtsen ki a második számú európai kupasorozatból: 2017-ben a Bordeaux-t, 2010-ben pedig a Montpellier-t búcsúztatta NB I-es alakulat.

Reims Montpellier Mol Fehérvár FC Mol Fehérvár Győri ETO FC Európa-liga

Videó: amikor a magyar csapatoknak sikerül kiütniük a franciákat

2020-09-24 11:22:34

A Mol Fehérvár 18 órától egymeccses Európa-liga selejtezőt vív itthon a francia Stade de Reims ellen. Az előző két magyar–francia kupacsapatát a mieink nyerték, legutóbb éppen a Videotonnak sikerült francia csapatot búcsúztatva továbbjutnia a nemzetközi porondon.

Stade de Reims Montpellier Mol Fehérvár Győri ETO Európa-liga Bordeaux

Ligue 1: csodás bemutatkozás, győztes gól a 92. percben

2020-09-19 19:44:23

Hátrányban volt, de a 92. percben szerzett góllal a Rennes 2–1-re legyőzte a Monacót a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és sikerével a tabella élére állt. A másik szombati mérkőzésen a Lens ugyancsak 2–1-re verte meg a Bordeaux-t, azaz zsinórban harmadszor is nyert.

Steven N'Zonzi Ligue 1 Lens Bordeaux Adrien Truffert

Ligue 1: csalódást keltő rangadóval indult a forduló

2020-09-11 21:42:44

Nem hozott gólt a Bordeaux és a Lyon csalódást keltő mérkőzése a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójának péntek késő esti nyitányán. Az első félidőben csak egyszer találták el a csapatok a kaput, és a szünet után sem jutottak sokkal többre – a gólhoz legközelebb a csereként beálló lyoni karmester, Houssem Aouar járt, amikor a hajrában kapufát lőtt.

Lyon Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: gól nélküli döntetlennel tért vissza a francia élvonal

2020-08-21 22:43:51

Péntek este elkezdődött az élvonalbeli francia labdarúgó-bajnokság 2020–2021-es idénye – az első forduló nyitó mérkőzésén 0–0-s döntetlent játszott egymással a Bordeaux és a Nantes. A hazaiak több mint 70 percen keresztül emberhátrányban futballoztak.

Nantes Ligue 1 Bordeaux

Ahogy mi megéltük: „Szalaaaiiii! Nem kapok levegőt! Kit érdekel! Szalaaaaiiii!”

2020-04-20 11:09:40

Sorozatunkban személyes élmények alapján idézünk fel emlékezetes mérkőzéseket, eseményeket. A kilencedik részben Kocsmár-Tóth István meséli el, hogyan élte meg azt a történelmi napot, amikor a magyar labdarúgó-válogatott 44 év után újra Eb-meccset játszott Bordeaux-ban.

osztrák-magyar labdarúgás Szalai Ádám Európa-bajnokság 2016 Bordeaux Ahogy mi megéltük

A Zidane utáni 10-es, aki maga sem értette, miért vinné a Real Madrid: Julien Faubert

2020-04-12 21:31:20

Amikor 2009 januárjában megcsörrent a mobilja, azt hitte, valaki telefonbetyárkodik vele, sehogy nem állt össze a kép, miért keresik Madridból. A West Ham Unitedben futballozó Julien Faubert aztán alig győzött imádkozni, kútba ne essen a transzfer, amelytől a londoni csapat öltözője teljesen a feje tetejére állt.

spanyol labdarúgás angol labdarúgás West Ham United Real Madrid Premier League La Liga

Ligue 1: Rémy döntötte el a nevelőklubja elleni csatát

2020-03-08 19:04:21

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójában a Saint-Étienne otthon 1–1-re végzett a Bordeaux-val.

Saint-Étienne Rennes Montpellier Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: Cavani: 200! Neymar: piros! PSG: négy gól!

2020-02-23 18:07:43

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Girondins Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójának vasárnap késő esti meccsén. Marquinhos két góllal vette ki a részét a győzelemből, és betalált Edinson Cavani is, akinek ez volt a 200. gólja tétmeccsen a párizsi csapatban.

Saint-Étienne Rennes Reims PSG Nimes Ligue 1

Ligue 1: a sírból hozta vissza meccsét a Monaco – videó

2020-02-08 16:23:34

Szombat este közel volt a nagy blamához a Monaco, hiszen szinte végig vesztésre állt a hetek óta nyeretlen Amiens otthonában, de a hajrában sikerült fordítania, és 2–1-es győzelme révén egészen magasra, az ötödik helyre kapaszkodott fel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláján. A 24. forduló kora esti programjában, ha nem is könnyedén, de érvényesítette a papírformát az Olympique Marseille a Toulouse ellen (1–0).

Nantes Monaco Marseille Ligue 1 Dimitri Payet Bordeaux

Ligue 1: két kiállítás, Dolberg-dupla – nyert a Nice a Lyon ellen

2020-02-02 21:36:57

Két piros lapot, és három gólt hozott a Nice–Lyon összecsapás a francia labdarúgó-bajnokság élvonalának 22. fordulójában, a meccsből a hazaiak jöttek ki jobban (2–1). Az egyre inkább magára találó Metz magabiztosan győzött a Saint-Étienne ellen, míg a Bordeaux és a Marseille gól nélküli döntetlenre végzett.

St. Etienne Nice Metz Marseille Lyon Ligue 1

Francia Kupa: harmadik ligás klub ejtette ki Paulo Sousáékat

2020-01-16 22:18:31

Meglepetéssel kezdődött meg a labdarúgó Francia Kupa aktuális fordulója: a harmadik ligás Pau csütörtök este hosszabbításban 3–2-re legyőzte Paulo Sousa csapatát, a Girondins Bordeaux-t, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Pau Francia Kupa Bordeaux

Ligue 1: rettenetes gólt kapott, de fordított a Lyon – videó

2020-01-11 19:04:09

Ritkán látható védelmi kihagyásból kapott gólt a Lyon, de a második félidőben sikerült fordítania, és végül 2–1-re győzött a Girondins Bordeaux otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának szombati játéknapján.

Moussa Dembélé Lyon Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: nincs megállás, öt éve nem volt ilyen jó a Marseille

2019-12-08 17:38:02

A Marseille hazai pályán 3–1-re legyőzte a Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén, és ezzel megerősítette pozícióját a tabella második helyén. Vasárnap három ponttal gyarapodott a Nantes és a Reims is.