Találatok a BL címkére

Találatok száma: 4630

BL: a litván vagy az északír bajnokkal találkozhat a második körben az FTC

2021-06-16 12:22:47

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szerdán Nyonban tartotta meg a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének sorsolását. Ezen eldőlt, hogy amennyiben a magyar bajnok Ferencváros túljut az előselejtező győztesén, akkor a litván (Zalgiris Vilnius) vagy az északír (Linfield) bajnokkal találkozhat július végén.

Zalgiris Vilnius Linfield Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

Bajnokok Ligája: kizárták a máltai bajnokot a sorozatból

2021-06-09 23:10:46

A máltai bajnok Hamrun Spartans nem indulhat a labdarúgó BL selejtezőjében, mert egy bundaügy részese volt.

UEFA Hamrun Spartans Bajnokok Ligája BL

Bajnokok Ligája: A futball legtetején vagyunk – Lőw Zsolt

2021-05-30 11:48:09

Löw Zsolt, a friss Bajnokok Ligája-győztes Chelsea másodedzője úgy véli, hogy a labdarúgás legmagasabb szintjén vannak, ahonnan neki nagyon nehéz lenne egyet-kettőt visszalépni.

Lőw Zsolt Chelsea Bajnokok Ligája BL

BL: Tuchel pezsgőt locsolt az öltözőben, Rüdiger rappelt – így ünnepelt a Chelsea

2021-05-30 10:46:15

Mint ismert, a Chelsea nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírását, mivel a portói Estadio do Dragaóban, Kai Havertz góljával legyőzte a Manchester Cityt az angol házidöntőben. A nagy siker után így ünnepeltek a londoniak az öltözőben. Videó!

videó Thomas Tuchel Olivier Giroud Kai Havertz Chelsea Bajnokok Ligája

BL: Kanté kiborggá, Guardiola Artetává változott a döntőben – mémek

2021-05-30 09:27:40

Mint ismert, a Chelsea nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírását, mivel a portói Estadio do Dragaóban, Kai Havertz góljával legyőzte a Manchester Cityt az angol házidöntőben. Összegyűjtöttük a legjobb mémeket és képeket a finálé után.

mémek Thomas Tuchel Pep Guardiola N'Golo Kanté Manchester City Chelsea

BL: 2023-ban is Isztambul kapja a döntő rendezési jogát

2021-05-29 22:37:39

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A török sportminiszter, Mehmet Kasapoglu hivatalosan is megerősítette, hogy az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) 2020 és 2021 után 2023-ra is Isztambulnak adja Bajnokok Ligája-döntő rendezésének jogát. A szervezet ezzel szeretné kárpótolni az (ott) elmaradt két döntőért az országot.

Isztambul Bajnokok Ligája-döntő Bajnokok Ligája BL-döntő BL

BL: 15 éven keresztül dolgoztam ezért – Kai Havertz

2021-05-29 23:32:27

Mint ismert, a Chelsea nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírását, mivel a portói Estadio do Dragaóban, Kai Havertz góljával legyőzte a Manchester Cityt az angol házidöntőben. Közvetlenül a mérkőzést követően így értékeltek a főszereplők.

Thomas Tuchel Mason Mount Manchester City Kai Havertz César Azpilicueta Chelsea

Videó: a BL-döntő előtt Tuchel Guardiolán szórakozott

2021-05-29 16:55:42

Thomas Tuchel érdekes módszert választott arra, hogy oldja a feszültséget az edzői stábjában a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-döntő előtt. A német menedzser ellenfelük mesterét, Pep Guardiolát figurázta ki, és mutatta meg kollégáinak, szerinte hogy néz ki a spanyol, mikor felhúzza magát az oldalvonal mellett.

videó Thomas Tuchel Pep Guardiola Bajnokok Ligája BL

BL: az UEFA 16 500 nézőt enged be a portói döntőre

2021-05-25 13:02:22

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) legfeljebb 16 500 nézőt enged be szombaton a Bajnokok Ligája portói döntőjére – írja a Magyar Távirati Iroda.

Estádio do Dragao Bajnokok Ligája BL

BL: Guardiolának fejtörést okoz a döntős keret kijelölése

2021-05-16 15:47:30

Josep Guardiola, az angol bajnok, Bajnokok Ligája-döntős Manchester City labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint futballistái „megölnék őt” azért, hogy játszhassanak a portói fináléban – közölte a Magyar Távirati Iroda.

Pep Guardiola Manchester City Bajnokok Ligája BL

BL: nincs egyezség Londonnal, ismét Portugáliában rendezhetik a döntőt!

2021-05-11 11:54:24

Portugália, közelebbről Lisszabon, esetleg Porto lehet a Chelsea és a Manchester City közötti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő házigazdája, miután az európai szövetség (UEFA) és a brit kormány tárgyalt a két angol együttes mérkőzésének Isztambulból való áthelyezéséről – adta hírül az insidethegames.biz alapján a Magyar Távirati Iroda.

angol labdarúgás Wembley Portugália Manchester City Lisszabon Chelsea

BL: Isztambulban marad a döntő? Lehet, hogy angol szurkolók nélkül

2021-05-07 19:33:45

Veszélybe került a Manchester City és a Chelsea szurkolóinak részvétele a labdarúgó Bajnokok Ligája isztambuli döntőjén, mivel a brit kormány szigorított a koronavírus-járvány miatti karanténszabályokon – írja az MTI.

angol foci Manchester City Chelsea Bl Bajnokok Ligája

BL: gólpassz a kapufától, Werner gólt fejelt a Realnak – videó

2021-05-05 21:36:21

A Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján Timo Werner fejesével került előnybe a Chelsea a Real Madrid ellen, így 2–1-re vezet a párharcban. A labda visszapattant a kapufáról egy korábbi lövésből, és a német futballista befejelte a madridiak kapujába.

videó Timo Werner Real Madrid Chelsea Bajnokok Ligája BL

Angol házidöntő a BL-ben, a Chelsea sokkal jobb volt a Real Madridnál

2021-05-05 20:35:25

A Chelsea 2–0-ra legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba.

online! közvetítés Timo Werner Real Madrid Mason Mount Chelsea

BL: 90 perc és két döntő – melyik Man. City-játékos nevéhez fűződik a bravúr?

2021-05-05 12:16:31

Elsőként a Manchester City jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírásának isztambuli fináléjába, mivel a 2–1-es idegenbeli siker után 2–0-ra hazai pályán is legyőzte a tavalyi döntős Paris Saint-Germaint. Lássunk néhány statisztikai érdekességet a párharc keddi visszavágója után!

Scott Carson Rijad Mahrez Phil Foden Pep Guardiola Paris Saint-Germain PSG

BL: Ha én beszélnék így a bíróval, tíz meccsre eltiltanának – Verratti

2021-05-05 08:55:32

Ander Herrera és Marco Verratti, a Paris Saint-Germain két középpályása arról beszélt a Manchester Cityvel szemben elveszített Bajnokok Ligája-elődöntőt követően, hogy a mérkőzés holland játékvezetője, Björn Kuipers megengedhetetlen módon kommunikált velük. Mind a ketten úgy vélik, fordított esetben ők több meccses eltiltást kapnának szavaikért.

játékvezetés UEFA Paris Saint-Germain PSG Marco Verratti Manchester City

Mahrez elintézte a PSG-t, a Man. City készülhet a BL-döntőre!

2021-05-04 20:25:27

A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, a párharc visszavágóján a Manchester City 2–0-ra legyőzte a Paris Saint-Germaint, így kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel története során először bejutott a sorozat fináléjában. Pep Guardiola csapatának ellenfele a Real Madrid vagy a Chelsea lesz.

Rijad Mahrez Paris Saint-Germain PSG Manchester City Bajnokok Ligája BL-elődöntő

BL: Icardi kezd Mbappé helyett a PSG-ben – kezdőcsapatok

2021-05-04 18:05:22

A labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, a párharc visszavágóján a Manchester City a Paris Saint-Germaint fogadja. A mérkőzés előtt a két edző, Pep Guardiola és Mauricio Pochettino is kijelölte a kezdőcsapatát. A franciáknál Kylian Mbappé helyett Mauro Icardi kezd, a 22 éves világbajnok támadó kisebb vádlisérülése miatt csak a kispadon kapott helyet.

Pep Guardiola Paris Saint-Germain PSG Mauro Icardi Mauricio Pochettino Manchester City

BL: fordulat Marcelo „ügyében”, mégis a csapattal utazhat Londonba

2021-05-04 11:00:36

Mint ismert, a madridi választások május 4-én, kedden esedékesek, s mivel a Real Madrid játékosát, Marcelót is besorsolták az egyik szavazatszámláló bizottságba, problémássá vált a Chelsea ellen szerdán esedékes Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágójára történő utazása. A spanyol As most arról számolt be, a brazil védő reggel megjelent a szavazókörben, de már távozhatott is, így a csapattal együtt tud Londonba repülni.

Madrid Bajnokok Ligája BL labdarúgás Real Madrid Marcelo

BL: „Aggódom érte” – Mbappé játéka kérdéses a City ellen

2021-05-03 19:27:25

Mauricio Pochettino vezetőedző szavai alapján egyáltalán nem biztos, hogy a Paris Saint-Germain egyik legfontosabb labdarúgója, Kylian Mbappé pályára léphet kedden a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-elődöntő angliai visszavágóján.

Paris Saint-Germain PSG Mauricio Pochettino Manchester City Kylian Mbappé Bajnokok Ligája