Találatok a BL címkére

Találatok száma: 4895

BL: Nagy pofont kaptunk a Qarabagtól – Dibusz Dénes

2022-08-10 20:56:07

A Ferencváros bravúrt bravúrra halmozó kapusa, Dibusz Dénes szerint a Qarabag ellen hiányzott a kellő magabiztosság a Fradi-játékosokból, akiknek látniuk kell a BL-szinttől őket elválasztó hiányosságokat, ugyanakkor bízik benne, hogy az Európa-ligára készen áll az együttes.

Shamrock Rovers Qarabag Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

BL: Elméletben teljesen készen álltunk, gyakorlatban nem – Csercseszov

2022-08-09 22:48:51

A Ferencvárosi hazai pályán 3–1-re kikapott az azeri Qarabagtól a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján, így kiesett a sorozatból. A magyar bajnok az Európa-ligába-jutásért folytatja. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Sztanyiszlav Csercseszov Qurban Qurbanov Qarabag Fradi Ferencváros FTC

FTC: Nem állunk készen a BL csoportkörére – Dibusz Dénes

2022-08-09 22:52:08

Amint arról beszámoltunk, a Ferencváros hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett az azeri Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján, így elbúcsúzott a sorozattól, és az Európa-liga csoportköréért játszhat majd – az ír Shamrock Rovers ellen. Az azeri bajnok elleni vereséget követően Vécsei Bálint és Dibusz Dénes értékelte a találkozót.

Qarabag Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL-selejtező BL

BL: két meccsen hét gól, simán jutott tovább a Benfica

2022-08-09 20:22:52

A Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján a cseh Viktoria Plzen hazai pályán 2–1-re legyőzte a moldovai Sheriff Tiraspolt, ezzel kiharcolta a jogot, hogy az FTC–Qarabag párharc továbbjutójával mérkőzzön a BL-csoportkörért a playoffban.

Viktoria Plzen Sheriff Tiraspol BL

A BL-álmok vége: a Ferencváros kikapott odahaza a Qarabagtól

2022-08-09 19:31:31

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: két-két változás az FTC és a Qarabag kezdőcsapatában

2022-08-09 17:33:32

A Ferencvárosi TC kedd este 20 órakor a Groupama Arénában fogadja az azeri Qarabagot a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. Íme, a kezdőcsapatok.

Qarabag Groupama Aréna Ferencváros Budapest Bajnokok Ligája BL

BL: Szurkoljatok sportszerűen, a Fradihoz méltó módon! – Dibusz

2022-08-08 19:05:09

Kedden lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, a visszavágón a Qarabag ellen. A zöld-fehérek kapusa, Dibusz Dénes videóban üzent a szurkolóknak a klub Facebook-oldalán.

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Dibusz Dénes Bajnokok Ligája

BL: A főtábla a cél, úgyhogy muszáj nyerni – Botka Endre

2022-08-04 22:24:38

Mint beszámoltunk róla, nem mindennapi körülmények között kellett helytállnia a Ferencvárosnak Bakiban, a bejáratoknál jókedvűen grillező árusok irányából füstfelhő lepte el a pályát. Botka Endre szerint nem rossz eredmény az 1–1, a visszavágón legyőzhető a Qarabag.

Qarabag Ferencváros FTC Botka Endre Bajnokok Ligája BL

Videó: Szerencsére jó helyen voltam – Franck Boli a góljáról

2022-08-04 13:18:27

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. A lefújás után a zöld-fehérek vezető gólját szerző Franck Boli értékelte a meccset, valamint beszélt a góljáról is.

videó nyilatkozat Qarabag Franck Boli Fradi Ferencváros

BL: Azt kaptam, amit vártam – Lisztes Krisztián

2022-08-04 08:21:27

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. A találkozó után Lisztes Krisztián, a zöld-fehérek korábbi játékosa is értékelt.

Qarabag Lisztes Krisztián Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

BL: Remélem, otthon a gíroszos nem füstöl be – Botka

2022-08-03 20:45:47

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. A mérkőzés után Botka Endre és Dibusz Dénes értékelt az M4 Sportnak.

Qarabag Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL

Döntetlent játszott a Ferencváros a Qarabag ellen

2022-08-03 17:43:28

A Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.

onlive! közvetítés Qarabag Franck Boli Fradi Ferencváros

Mintha akciófilmbe csöppenne Dibusz Dénes és a Fradi a Qarabag ellen

2022-08-02 23:46:55

Dibusz Dénes, a Ferencváros csapatkapitánya szerint a BL-selejtező harmadik körében apróságokon múlhat a továbbjutás az azeri bajnok ellen.

Qarabag FTC Dibusz Dénes BL

BL: felénk billen a mérleg nyelve a magyar–azeri párharcban

2022-08-03 10:00:00

A Ferencváros szerda este 18 órától megkezdi szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában: az azeri Qarabag otthonában lép pályára. A párharc okán utánajártunk annak, hogyan állnak a magyar csapatok az azeriek ellen az európai kupaporondon. Felénk billen a mérleg nyelve!

Qarabag Qabala Mol Fehérvár MTK Budapest Ferencváros FTC

BL: két helyen változott az FTC kerete – Ryan Mmaee bekerült

2022-08-03 09:24:24

Az uefa.com-on olvasható keret alapján két helyen változott a Ferencváros labdarúgócsapatának BL-kerete. A marokkói Ryan Mmaee és a brazil Marquinhos is bekerült az azeri Qarabag elleni névsorba, míg Xavier Mercier és Fortune Bassey kikerült.

Qarabag Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL

BL: 21 éves csatár vágott mesterhármast a Midtjyllandnak

2022-08-02 21:30:44

A holland PSV 1–1-es döntetlent játszott a francia AS Monacóval, a belga Union Saint-Gilloise némi meglepetésre 2–0-ra legyőzte a skót Rangers FC-t, míg a portugál Benfica 4–1-es diadalt aratott a dán FC Midtjylland felett kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának 1. mérkőzésén.

PSV Moncaco BL

BL: Van még bennem tartalék – Kristoffer Zachariassen

2022-08-01 22:55:21

Kristoffer Zachariassen a Slovan elleni BL-párharc mindkét meccsén betalált, a bajnokságban a Puskás Akadémia ellen pedig a 94. percben az ő góljával győztek a zöld-fehérek 1–0-ra.

Qarabag Kristoffer Zachariassen Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

BL: az azeriek tagadják, hogy „kémet” küldtek az FTC meccsére

2022-08-01 12:16:19

A Ferencvárosi TC az azeri Qarabag otthonában lép pályára szerda este 18 órától a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. Az azeri sajtó kiemelt figyelemmel követi az FTC mindennapjait, a Qarabag sajtófőnökétől még azt is megkérdezték, hogy a klub küld-e „kémet” az NB I vasárnapi nyitó fordulójára, amelyben a Ferencváros 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát.

Qarabag FTC BL

FTC: Leírhatatlan érzés volt – Franck Boli

2022-07-29 23:24:26

A Slovan elleni BL-selejtezős párharc visszavágóján ragyogóan futballozó Franck Boli lapunknak beszélt az öltözői hangulatról, valamint arról is, mit érzett a gólja utáni pillanatban.

Franck Boli Fradi Ferencváros FTC Bajnokok BL

BL: súlyos büntetéssel csapott le a Slovanra az UEFA

2022-07-29 15:05:27

Az Európai Labdarúgó-szövetség Fegyelmi Bizottsága a Ferencváros–Slovan (1–2) BL-selejtező után vizsgálatot indított, és a szlovák szurkolók rasszista viselkedése, valamint más rendbontásai miatt büntetést szabott ki a pozsonyi klubra.