Találatok a Austin címkére

Találatok száma: 32

F1: Sainz szerezte meg a pole pozíciót Austinban

2022-10-22 22:45:49

Pályafutása harmadik pole pozícióját szerezte meg Carlos Sainz Jr. a Formula–1-es Amerikai Nagydíj időmérőjén. A Ferrari spanyol versenyzője mellől Max Verstappen rajtolhat Austinban, a második sorból Lewis Hamilton és George Russell vághat neki az 56 körös futamnak.

időmérő Formula–1 F1 Austin Amerikai Nagydíj

Sainz a pole-ban, a Mercedes a második sorban Austinban

2022-10-22 22:42:34

F1: Verstappen volt a leggyorsabb az utolsó edzésen Austinban

2022-10-22 22:04:52

Max Verstappen vette át a vezetést a Formula–1-es Amerikai Nagydíj harmadik szabadedzésén. A kétszeres világbajnok mögött a Ferrari párosa zárta a tréninget Charles Leclerc, Carlos Sainz Jr. sorrendben. A top ötöt Sergio Pérez és Lewis Hamilton egészítette ki.

szabadedzés Formula–1 F1 Austin Amerikai Nagydíj

Verstappen ugrott az élre az austini időmérő előtt

2022-10-22 19:00:23

F1: szabadedzés helyett gumiteszt – Leclerc vette át a vezetést Austinban

2022-10-21 23:57:07

Charles Leclerc volt a leggyorsabb a Formula–1-es Amerikai Nagydíj második szabadedzésén, amelyen a mezőny tesztelhette a 2023-as gumikat. A versenyzők egyébként a tréning nagy részében a következő szezonban használandó abroncsokon autóztak, így nem gyakran történt változás a sorrendet tekintve. Leclerc mögött Valtteri Bottas és Daniel Ricciardo zárta a második szabadedzést Austinban.

Formula–1 F1 Austin Amerikai Nagydíj

F1: Sainz révén a Ferrari kezdett a legjobban Austinban

2022-10-21 21:47:04

Carlos Sainz Jr. bizonyult a leggyorsabbnak a Formula–1-es Amerikai Nagydíj első szabadedzésén. A Ferrari spanyol versenyzője mögött Max Verstappen és Lewis Hamilton zárta az austini nyitó tréninget, amelyen öt csapatnál történt átmeneti változtatás a pilótafelállás tekintetében.

Sainz bizonyult a leggyorsabbnak az austini nyitányon

2022-10-21 15:34:09

MotoGP: Martíné a pole Austinban, öt Ducati az első hatban!

2022-04-09 23:59:32

Egy körön taroltak a Ducatik Austinban. Jorge Martín a Q1-et megjárva nyerte meg az időmérőt a MotoGP kategóriában a gyorsaságimotoros-vb-n, megdöntve Marc Márquez 2015-től mostanáig fennálló pályacsúcsát. Úgy látszik, megérte tanulmányozni a COTA királyát, aki minden bizonnyal jobbra számított egy kilencedik rajthelynél. De a pontokat csak holnap osztják.

MotoGP Marc Márquez Jorge Martín Austin

F1: cowboy Ricciardo, tűzhányó polip és óriási Shaq Austinban

2021-10-25 14:39:26

Nehéz győzelmet aratott Max Verstappen a Formula–1-es Amerikai Nagydíjon. A Red Bull versenyzőjének egészen az utolsó méterekig védekeznie kellett Lewis Hamilton ellen, azonban az újabb diadalával tovább növelte az előnyét a világbajnoki pontversenyben. A két pilóta egyébként már pénteken „egymásra talált" a pályán, amelyet a szervezők furcsa művekkel próbáltak feldobni. A dobogón a korábbi kosárlabdázó, Shaquille O'Neal kissé ellopta a showt, pedig ott állt többek között Sergio Pérez is, aki szó szerint szomjazott arra, hogy végre célba érjen Austinban.

Zak Brown Shaquille O’Neal Sergio Pérez Red Bull McLaren Max Verstappen

F1: Verstappen idiótának nevezte Hamiltont, mert megszegett egy íratlan szabályt

2021-10-23 08:20:35

Valtteri Bottas és Sergio Pérez voltak az Amerikai Nagydíj pénteki napjának leggyorsabbjai. Bár úgy tűnik, a Mercedes egyelőre lépéselőnyben van Austinban, a címvédő istálló versenyzői visszafogottabban nyilatkoztak. Max Verstappennek a forgalommal és Lewis Hamiltonnal gyűlt meg a baja a második szababadedzésen. Arról, hogy a hétszeres világbajnok mennyire volt sportszerű a pilótájával szemben, Christian Horner is elmondta a véleményét.

Valtteri Bottas Sergio Pérez Red Bull Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Pérez révén a Red Bull ugrott az élre Austinban

2021-10-22 23:07:01

Sergio Pérez révén a Red Bull ugrott az élre a Formula–1-es Amerikai Nagydíj második szabadedzésén. A mexikói versenyző mögött Lando Norris (McLaren) végzett, majd a Mercedes párosa következett Lewis Hamilton, Valtteri Bottas sorrendben. Max Verstappen a nyolcadik helyen zárta a második tréninget Austinban.

szabadedzés Formula-1 F1 Austin Amerikai Nagydíj

Felemás edzés a Red Bullnál Austinban – Pérez az élen, Verstappen a 8.

2021-10-22 20:22:39

F1: Valtteri Bottas nyitott az élen Austinban

2021-10-22 19:33:15

Valtteri Bottas bizonyult a leggyorsabbnak a Formula–1-es Amerikai Nagydíj első szabadedzésén. A Mercedes finn versenyzője mögött a csapattársa, Lewis Hamilton végzett, a harmadik Max Verstappen (Red Bull) lett az austini nyitó tréningen, amelyen mindössze néhány perc után máris előkerült a piros zászló.

A Mercedes párosa az élen Austinban, Verstappen hátránya 1 másodperc

2021-10-22 14:46:59

F3: Austin helyett Szocsiban lesz az idényzáró

2021-09-04 17:14:09

Módosították a Formula–3-as versenynaptárt az utolsó fordulót illetően. A korábban tervezettel ellentétben az idényzárót nem a Formula–1-es Amerikai Nagydíj hétvégéjén, Austinban rendezik, hanem az Orosz GP betétprogramjaként Szocsiban.

Szocsi Orosz Nagydíj Formula–3 Austin

MLS: őrületes négy perc, Schön két gólpasszt is kiosztott

2021-08-30 07:17:39

Az FC Dallas 5–3-ra legyőzte az Austin FC-t az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban lejátszott mérkőzésén. A győztes csapat magyar légiósa, Schön Szabolcs két gólpasszal járult hozzá a sikerhez.

légiósok Schön Szabolcs MLS FC Dallas Austin

Légiósok: Sallói mentett pontot a Kansasnek az Austin ellen – videó

2021-06-12 22:58:25

Sallói Dániel góljával ért el 1–1-es döntetlent a Sporting Kansas City az Austin ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) szombati játéknapján.

Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Austin

MLS: 2021-ben Texasból csatlakozik a 27. klub a ligához

2019-01-16 11:21:55

Az MLS bejelentette, 2021-ben az észak-amerikai futballiga 27. csapataként csatlakozik a texasi Austin FC.

MLS Austin

MotoGP: már a megbeszélés elején egymásnak estek

2018-04-21 19:46:06

Itthon már éjfélt ütött az óra, amikor Austinban a MotoGP-pilóták összeültek Carmelo Ezpeletával és a versenyigazgatóság két tagjával a szokásos Biztonsági Tanács (Safety Commission) ülésre, amelyen bőven volt mit megtárgyalniuk.

MotoGP Moto3 Moto2 Austin

F1: csak a rajtrács végéről rajtolhat a Toro Rosso újonca Austinban

2017-10-20 10:56:38

A teljes erőforrást kicserélik a Brendon Hartley vezette Toro Rossóban, így az új-zélandi tetemes rajtbüntetéssel kezdheti meg első versenyét a királykategóriában. Ám nem Hartley az egyetlen, aki biztos büntetéssel vág neki az austini versenyhétvégének.