Bundesliga: egy évet hosszabbított a Frankfurt világbajnoka – hivatalos

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2023.06.02. 21:18
null
Mario Götze elkötelezte magát a Frankfurt mellett (Fotó: Twitter/@eintracht_eng)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Eintracht Frankfurt a hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2026-ig meghosszabbította világbajnok középpályása, Mario Götze kontraktusát.

„Az első naptól kezdve otthonosan éreztem magamat az Eintrachtban.A szívembe zártam a várost és itt képzelem el a jövőmet, éppen ezért szeretném minden spekulációnak az elejét venni azzal, hogy »idő előtt« szerződést hosszabbítok” – idézi a klubhonlap Mario Götze nyilatkozatát.

A szombati, RB Leipzig elleni Német Kupa-döntőre – s egyben a 31. születésnapjára – készülő világbajnok középpályás tavaly nyáron egy 2025-ig érvényes szerződést írt alá a „sasokkal”, ezt hosszabbította meg egy évvel.

Mario Götze ebben az idényben 45 tétmeccsen lépett pályára a Frankfurt színeiben, s ezeken három gól és kilenc gólpassz volt a mérlege.

 


 

NÉMET KUPA
DÖNTŐ
Június 3., szombat
20.00:
RB Leipzig–Frankfurt (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

 

 

 

Legfrissebb hírek

Nem sikerült szépen a BL-visszatérés, Sallai Rolandék csúnya vereségbe szaladtak bele Németországban

Bajnokok Ligája
7 órája

Sallai Roland nyolc év után ismét a BL-ben futballozhat

Bajnokok Ligája
19 órája

A Chelsea költött legtöbbet a keretére, öt Premier League-klub jár 1 milliárd felett

Minden más foci
2025.09.17. 13:29

Orbán elmondta, mit gondol arról, hogy már nem ő a lipcseiek csapatkapitánya

Német labdarúgás
2025.09.17. 06:48

Újabb kirúgás a Bundesligában, az edző csak telefonon tudott elköszönni

Német labdarúgás
2025.09.15. 18:50

Willi Orbán bekerült a forduló válogatottjába a Kickernél

Német labdarúgás
2025.09.15. 11:42

Hátrányba került, mégis veretlen maradt a St. Pauli

Német labdarúgás
2025.09.14. 19:25

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
2025.09.13. 20:31
Ezek is érdekelhetik