Német Kupa: Orbán-fejes, Angelino-bomba – 16 között a Lipcse
Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig bejutott a labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjébe, mivel a 16 közé jutásért vívott mérkőzésen 3–0-ra legyőzte idegenben az Augsburgot. Mindkét magyar válogatott játékos végig a pályán volt, a lipcseiek első gólját éppen Orbán jegyezte.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Manuel Neuer nem védhet a Német Kupa-döntőben
Német labdarúgás
2026.05.22. 19:38
Ezek is érdekelhetik






