Német Kupa: Orbán-fejes, Angelino-bomba – 16 között a Lipcse

B. L.B. L.
2020.12.22. 20:17
Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig bejutott a labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjébe, mivel a 16 közé jutásért vívott mérkőzésen 3–0-ra legyőzte idegenben az Augsburgot. Mindkét magyar válogatott játékos végig a pályán volt, a lipcseiek első gólját éppen Orbán jegyezte.
Legfrissebb hírek

Közös világbajnoki meccsnézés Budapesten a német válogatott és Gulácsi Péter főszereplésével

Foci vb 2026
Tegnap, 9:18

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos

Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Máris sorsoltak: a Bayern München a harmadosztály bajnokával kezd a Német Kupában

Német labdarúgás
2026.06.06. 19:32

Két magyar kapus is utazik az RB Leipzig dél-afrikai túrájára

Német labdarúgás
2026.05.25. 12:19

Harry Kane triplázott, hat év után újra kupagyőztes a Bayern München

Német labdarúgás
2026.05.23. 21:58

Manuel Neuer nem védhet a Német Kupa-döntőben

Német labdarúgás
2026.05.22. 19:38

Győzelmével osztályozós helyen zárt a Wolfsburg; Schäfer góllal és gólpasszal fejezte be a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
2026.05.16. 17:34
Ezek is érdekelhetik