Hertha: Dárdai győzni akar a 2. legjobb formában lévő ellen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.10.30. 09:43
Szombaton a sorozatban öt bajnoki mérkőzést megnyerő Borussia Mönchengladbach látogat a Dárdai Pált által irányított Hertha BSC otthonába a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) tizenegyedik fordulójában. A magyar vezetőedző ígéri, csapata győzelemre tör a bajnokság második legjobb formában lévő együttese ellen.

„Mindent beleadunk, hogy győzzünk! – idézi a bz-berlin.de a 39 esztendős Dárdai Pált. – A Gladbach valóban jó formában van, ám mi is – igaz, mi inkább otthon. A céljaink nem változtak. Az álmom, hogy eljussunk a kupadöntőbe, a bajnokságban pedig tíz ponttal többet szeretnénk szerezni, mint legutóbb.”Dárdai Pált. – A Gladbach valóban jó formában van, ám mi is – igaz, mi inkább otthon. A céljaink nem változtak. Az álmom, hogy eljussunk a kupadöntőbe, a bajnokságban pedig tíz ponttal többet szeretnénk szerezni, mint legutóbb.”

A Hertha hazai pályán még veretlen a bajnokságban: négy meccsből egyszer ikszelt, a legutóbbi hármat pedig megnyerte. A Mönchengladbach öt verességgel kezdett, majd jött André Schubert, az új edző, s egymás után öt bajnokit nyert meg a gárda. A Gladbachnál jobb formát csak a címvédő Bayern München tudhat magáénak, amely mind a tíz bajnokiját megnyerte.

Legfrissebb hírek

Bayern München: a BL-győzelem a cél

Német labdarúgás
12 órája

Betegséggel küzd, hosszú ideig nem játszhat a német futball egyik nagy ígérete

Német labdarúgás
2026.08.05. 11:08

35 éves kapust igazolt Gulácsi Péter helyére a Leipzig – hivatalos

Német labdarúgás
2026.08.04. 11:01

Edin Dzeko hosszabbított a Schalkéval

Német labdarúgás
2026.08.04. 09:49

Foghíjas kerettel utazott Dél-Koreába a Bayern München

Német labdarúgás
2026.08.02. 15:46

Rekordnézőszám az előző Bundesliga-idényben

Német labdarúgás
2026.07.30. 14:45

Dárdai Pál: Erősebbek lettünk!

Labdarúgó NB I
2026.07.24. 06:27

Gyász: elhunyt a Bundesliga első kapusgóljának szerzője

Német labdarúgás
2026.07.15. 10:36