Húszezer eurós pénzbírságot róttak ki a német labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC-re.
A berlini klubot azért büntette meg a Német Labdarúgó-szövetség, mert szurkolói az Arminia Bielefeld elleni Német Kupa-mérkőzésen pirotechnikai eszközöket használtak, illetve dobtak a pályára
A Herthának huszonnégy órája van a fellebbezésre.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Bundesliga: új vezetőedző Schäfer Andráséknál
Német labdarúgás
2026.05.21. 15:02
Ezek is érdekelhetik





