Németország: csapatot talált magának a volt válogatott kapus

2014.09.25. 12:11
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Eintracht Frankfurtban folytatja a pályafutását a korábbi német válogatott kapus, Timo Hildebrand, akinek a legutóbbi szezon végén járt le a szerződése a Schalkénál, s azóta szabadon igazolható volt.

A 35 éves kapuvédő szerződtetésére azért volt szükség, mert Kevin Trapp súlyos bokasérülést szenvedett, aminek következtében három hónap kényszerpihenő vár rá.

A Stuttgart, a Valencia, a Hoffenheim és a Sporting korábbi kapusa a szezon végéig írt alá a Frankfurthoz, amelynél Felix Wiedwalddal küzdhet meg a csapatba kerülésért.

A hétszeres válogatott játékos négy kör óta nyeretlen új együttese öt fordulót követően a tizedik a Bundesligában.

Legfrissebb hírek

Nebel duplájával szerezte meg a három pontot a Mainz a Frankfurt ellen

Német labdarúgás
12 órája

Három tizenegyesből kettőt berúgott, s így kétgólos hátrányból nyert a BVB

Német labdarúgás
2026.03.21. 20:34

Négyet vágott az Unionnak a Bayern; hatgólos döntetlen a Rajna-menti derbin

Német labdarúgás
2026.03.21. 17:39

Az RB Leipzig egy félidő alatt négy gólt vágott a jó idényt futó Hoffenheimnek

Német labdarúgás
2026.03.20. 22:37

Stieber: A pályafutásom többről szólt, mint az osztrákok elleni gólról, de abszolút az volt a fénypont

Magyar válogatott
2026.03.19. 20:06

Rangadót bukott el az RB Leipzig; az Union Berlin a hajrában harcolta ki a győzelmet

Német labdarúgás
2026.03.15. 21:45

Megsérült a Bayern München harmadik számú kapusa is – ki véd majd a BL-ben?

Német labdarúgás
2026.03.15. 20:31

Hiába a kettős emberelőny, a Leverkusen nem tudta két vállra fektetni a Bayern Münchent

Német labdarúgás
2026.03.14. 17:40
Ezek is érdekelhetik