Vb 2022: Antigua és Barbuda, valamint St. Kitts és Nevis is győzött

D. Á.D. Á.
2021.06.05. 00:01
Péntek este folytatódtak a 2022-es labdarúgó-világbajnoki selejtezősorozat CONCACAF-zónabeli küzdelmei: Antigua és Barbuda 1–0-ra legyőzte Grenadát, míg St. Kitts és Nevis 3–0-ra győzött Guyana ellen.

Az A-csoportban Antigua és Barbuda három meccs után veretlen – két győzelemmel és egy döntetlennel vezeti a csoportját. Grenada egy sikerrel és két vereséggel csak a negyedik.

Ami az F-csoportot illeti, St. Kitts és Nevis egyelőre százszázalékos, Guyana válogatottja sem jelentett problémát a csoportelsőnek – a vége sima 3–0 lett.