D. Á. 2020.12.04 23:28 Frissítve: 2020.12.06 00:09

Szombati sportműsor: Bayern–Leipzig, NB I, női kézi Eb

Szombaton ismét labdarúgó NB I: ZTE–Mezőkövesd, DVTK–FTC és PAFC–Kisvárda élőben az NSO-n! A német Bundesligában a Bayern München az RB Leipziggel vív rangadót, az angol Premier League-ben pályán a Manchester United és a Chelsea. Nem lesz könnyű dolga a Real Madridnak, amely a Sevilla otthonában szerepel. Folytatódik a női kézilabda Európa-bajnokság, este indul az F1 időmérő edzése. Minden hazai sportesemény zárt kapus.

 

DECEMBER 5., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
14.45:
ZTE–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: DVTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia–Kisvárda (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
12. FORDULÓ
13.00:
ETO FC Győr–Diósgyőri VTK
13.30: Kelen SC–MTK Hungária
14.00: Haladás-Viktória–Ferencváros

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Everton (Tv: Digi Sport2)
16.00: Manchester City–Fulham (Tv: Digi Sport2)
18.30: West Ham United–Manchester United (Tv: Digi Sport2)
21.00: Chelsea–Leeds United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
16. FORDULÓ
13.30:
Reading–Nottingham Forest (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Lens
21.00: Montpellier–PSG (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Varazdin – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Arminia Bielefeld–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Mönchengladbach
15.30: Köln–Wolfsburg
18.30: Bayern München–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Hannover (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
17.00:
Admira–RB Salzburg (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
13.30:
Sepsi OSK–Botosani – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
14.00:
Levante–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Atlético Madrid–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Cádiz–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
férfi óriás-műlesiklás, Santa Caterina Valfurva (Tv: Eurosport1)
11.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz
B-csoport, 3. forduló
12.30:
Metz TT (francia)–Girbau-Vic TT (spanyol)
15.00: Linz AG Froschberg (osztrák)–SH-ITB Budaörsi SC

BIATLON
15.00: világkupa, női váltó, Finnország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
SZAHÍRI NAGYDÍJ, SZAHÍR
13.10:
F2, 1. futam (Tv: M4 Sport)
15.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
12.30:
Szalavat–Dinamo (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT 
(KOLDING) 
20.30:
Hollandia–Szerbia (Tv: Sport1)
2. FORDULÓ
B-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Oroszország–Csehország
20.30: Spanyolország–Svédország
D-CSOPORT (KOLDING)
16.00:
Románia–Lengyelország (Tv: Sport1)
18.15: Norvégia–Németország (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.15:
Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)
18.00: SBS-Eger–Ceglédi KKSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Csurgói KK–Budakalász

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00
: Jászberényi KSE–Egis Körmend 
17.00:
DEAC–Alba Fehérvár
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–PVSK-Veolia
18.00: OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: ZTE NKK–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: PEAC-Pécs–TFSE-MTK

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Errol Spence–Danny Garcia (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
DEAC–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs
17.00: Swietelsky-BRSE–UTE

SÍUGRÁS
16.30:
világkupa, Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
brit bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.50:
brit bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1) 

UFC
Vasárnap, 2.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport1)

VÍVÁS
Magyar Kupa, 2. forduló

Kard, egyéni, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
10.00:
férfiak
14.00: nők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–Budapesti Honvéd SE
16.00: Kaposvári VK–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–PVSK Mecsek Füszért
18.00: A-Híd VasasPlaket–Debreceni VSE
20.45: PannErgy-Miskolci VLC–Metalcom Szentes (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROKUPA, CSOPORTKÖR
A-csoport (Barcelona)

16.00: BVSC Zugló–CN Barcelona (spanyol)
C-csoport (Kranj)
17.00:
OSC–Noisy Le Sec (francia)
F-csoport (Zágráb)
19.00:
Eger–Primorac Kotor (montenegrói)
G-csoport (Szolnok)
18.00:
Szolnoki Dózsa–Strasbourg (francia)

2021.01.21 19:25:14

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Ha létezik szerelem ember és város között... – exkluzív képgaléria a Maradona-királyság éveiről.

2021.01.17 15:17:21

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Röpködő mínuszok és játékosok, piros lap, mentő, sok-sok kihagyott szentgyörgyi helyzet, CFR-siker.