Szlovák Kupa: újabb bravúr, már 16 között a Komárom

2021.11.10. 20:50
A Komáromi FC (KFC Komárno) 2–1-re legyőzte az élvonalbeli Nagymihályt (MFK Zemplín Michalovce) a labdarúgó Szlovák Kupa szerdai játéknapján, és bejutott a legjobb 16 közé.

A gól nélküli első félidő után a komáromi Tóth Gábor fejessel szerezte meg a vezetést a hazaiaknak, a 71. percben Filip Vasko a tizenhatoson belüli lövéssel egyenlített, majd a 75. percben Györgyi Arthur tizenegyesből újra a KFC-t juttatta előnyhöz – mint kiderült, gólja győzelmet és továbbjutást ért a Radványi Miklós irányította csapatnak.

A GÓLOK

A szlovák második vonalban szereplő révkomáromi klub – amelynek a korábbi 44-szeres magyar válogatott Vincze István a sportigazgatója – az előző körben a dunaszerdahelyi DAC kiejtésével parancsolt tekintélyt magának.

SZLOVÁK KUPA
4. FORDULÓ

KFC Komárno (Révkomárom)–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály) 2–1 (Tóth G. 51., Györgyi 75. – 11-esből, ill. Simko 71.)