I. SZ.
2022.08.16 23:18 Frissítve: 2022.08.17 23:35

Szerdai sportműsor: zárul az úszó Eb medencés programja

Teljes NB II-es és NB III-as forduló, BL- és Ekl-rájátszás a szerdai futballprogramban, képernyőre kerül a Győr–Siófok és a három Bajnokok Ligája-összecsapás is. Folytatódik a multisport Eb Münchenben, zárul az úszó Eb medencés programja Rómában.

 

AUGUSZTUS 17., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
RÁJÁTSZÁS, 1. MÉRKŐZÉS
18.45:
Qarabag (azeri)–Viktoria Plzen (cseh) (Tv: Sport1)
21.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Sport1)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál) (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
RÁJÁTSZÁS, 1. MÉRKŐZÉS
18.45:
APOEL Nicosia (ciprusi)–Djurgarden (svéd)

NB II
4. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC, Sényő – élőben az NSO-n!
17.30: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
17.45: ETO FC Győr–BFC Siófok (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
19.00: Diósgyőri VTK–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–MTK Budapest  – élőben az NSO-n!

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
BKV Előre–Karcag
17.30: BVSC-Zugló–Vasas II
17.30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
17.30: Eger SE–Füzesgyarmat
17.30: Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II
17.30: Jászberényi FC–Sényő
17.30: Kisvárda II–Putnok FC
17.30: Körösladány–Tiszafüred
17.30: Pénzügyőr SE–Békéscsaba II
17.30: Tiszaújváros–Hatvan
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Honvéd FC II
17.30: Balassagyarmat–Makó FC
17.30: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.30: Dunaújváros PASE–Szolnok
17.30: Iváncsa–Bánk SE
17.30: Monor–Hódmezővásárhely
17.30: MTK II–Majosi SE
17.30: Paks II–Kecskeméti TE II
17.30: PTE-PEAC C-Doki–FC Dabas
17.30: Újpest II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Kelen SC–Puskás Akadémia II
17.30: Érd–Kaposvár
17.30: Gyirmót II–Balatonfüred
17.30: Mol Fehérvár FC II–Győri ETO II
17.30: Móri SE–Tatabánya
17.30: Nagykanizsa–Csorna
17.30: Teskánd–Zalaegerszeg II
17.30: VLS Veszprém–Budaörs
17.30: Zsámbék–III. Kerületi TVE
18.00: Bicske–Komáromi VSE

 

MULTISPORT EB, MÜNCHEN

ASZTALITENISZ
  9.30:
női páros, nyolcaddöntő
10.10:
férfi páros, nyolcaddöntő (Majoros Bence, András Csaba) (Tv: Duna World)
11.15: női egyes, a 32 közé jutásért (Póta Georgina, Madarász Dóra, Hartbrich Leonie) (Tv: Duna World)
15.15: férfi páros, negyeddöntő (Tv: M4 Sport)
16.35: női páros, negyeddöntő (Tv: M4 Sport)
18.30: férfi egyes, a 32 közé jutásért (Szudi Ádám, Lakatos Tamás, Majoros Bence, András Csaba)

ATLÉTIKA
Délelőtti program
(Tv: Duna World, M4 Sport)
9.35:
férfi kalapácsvetés, selejtező (A) (Rába Dániel, Pars Krisztián)
10.30:
hétpróba, női 100 m gát (Krizsán Xénia)
10.50:
férfi kalapácsvetés, selejtező (B) (Halász Bence)
11.35:
hétpróba, magasugrás (Krizsán)
11.40:
női 400 m gát, előfutam (Molnár Janka)
12.20:
férfi diszkoszvetés, selejtező (A) (Szikszai Róbert)
13.35:
férfi diszkoszvetés, selejtező (B) (Huszák János)
Esti program
(Tv: Duna World)
19.54:
hétpróba, súlylökés (Krizsán)
20.00:
női rúdugrás, DÖNTŐ
20.15:
férfi hármasugrás, DÖNTŐ
20.54:
férfi 110 m gát, elődöntő, 3. futam (Szűcs Valdó)
21.05:
női kalapácsvetés, DÖNTŐ (Gyurátz Réka)
21.10:
hétpróba, 200 m (Krizsán)
21.43:
férfi 400 m, DÖNTŐ
22.02:
női 400 m, DÖNTŐ
22.22:
férfi 110 m gát, DÖNTŐ

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR
14.00:
női egyéni időfutam, Fürstenfeldbruck (Tv: Duna World, Eurosport1)
17.30:
férfi egyéni időfutam, Fürstenfeldbruck (Dina Márton, Peák Barnabás) (Tv: Duna World)

SPORTMÁSZÁS
15.00:
női DÖNTŐ (szabad és nehézségi) (Tv: Duna World, M4 Sport)

 

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA

ÚSZÁS
9.00: ELŐFUTAMOK
(Tv: M4 Sport)
női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 400 m gyors (Mészáros II Dániel, Zombori Gábor)
női 4x100 m vegyes váltó
férfi 4x100 m vegyes váltó
18.00: DÖNTŐK (Tv: M4 Sport)
18.00:
férfi 50 m gyors
18.05:
női 50 m mell
18.10:
férfi 100 m hát
18.16:
női 200 m pillangó (Jakabos Zsuzsanna)
18.37:
férfi 200 m vegyes (Kós Hubert)
18.44:
női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna)
18.53:
férfi 400 m gyors
19.16:
női 4×100 m vegyes váltó
19.25:
férfi 4×100 m vegyes váltó

MŰUGRÁS
12.00:
női toronyugrás, selejtező
13.50: vegyes páros, szinkronműugrás
14.57: női toronyugrás, DÖNTŐ (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Női felkészülési mérkőzés, Füssen
16.00:
Németország–Magyarország

KERÉKPÁR
17.30:
dán körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1125 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, 5. forduló, F-csoport
18.00:
Magyarország–Grúzia, Riz Levente Sportcsarnok

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport2)
20.00: European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00: ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Cincinnati

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30:
Hollandia–Japán
19.00:
Magyarország–Franciaország

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Lantos Gáborral és Risztov Évával
6.00:
Sportösszefoglaló
7.00: Vicces gólörömök – a Napoli játékosa gólja után véletlenül kitörte csapattársa fogát
8.00: Már a tévében is nézhető volt az Excel-világbajnokság – furcsa sportok és e-sportok a világban
9.00: Napi sportesemények elemzése
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Horváth Gergely Áron
16.00: Érdi Mária: célkeresztben a párizsi olimpia. Labdarúgó NB II, előzetes: Soroksár
17.00: Vendégünk Szotyori Nagy Kristóf, a díjugratószakág elnöke: Grand Prix után, ob-döntő és Nemzeti Vágta előtt. Vízilabda: kerethirdető sajtótájékoztató
18.00: Sztárkavalkád a Hungarian Darts Trophyn – vendég: Ziegenhám Medárd, Székely Pál. Labdarúgó NB II, előzetes: MTK
19.00: Úszó Eb, záró nap – vendég: Holló Balázs Európa-bajnok úszó és edzője, Kovács Ottó
20.00: Úszó Eb – a döntők után Sós Csaba szövetségi kapitány értékel Rómából. Mi lesz veled, Manchester United? – élőben kapcsoljuk Dénes Ferenc sportközgazdászt és Márkus Ádámot, a Spíler Tv kommentátorát
21.00: Multisport Eb: tudósítások. Kupacsaták előtt: a Ferencváros és a Mol Fehérvár sajtótájékoztatója
22.05: Napi sportösszefoglaló

2022.10.02 22:05:38

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Utóbbit tanárunk a bikinihez hasonlította, mely szerinte sok fontos részletet megmutathat, de lehet: a lényeget eltakarja...

2022.10.02 23:04:37

Minden más foci nemzetisport.hu

2022.10.02 10:47:47

Minden más foci nemzetisport.hu

A sepsiszentgyörgyiektől szenvedte el első vereségét az idényben az újonc, Varga Roland debütált.

2022.10.01 14:40:08

Minden más foci nemzetisport.hu

Fontos három pontot szerzett a Dunaszerdahely, amely tíz hónap után nyert újra bajnokit idegenben.

2022.10.01 14:23:43

Minden más foci nemzetisport.hu

Nem tudta most meglepni a zágrábi csapat az eszékieket, akik meg sem álltak négy gólig a Lokomotiva ellen.