I. SZ. 2021.10.26 23:50 Frissítve: 2021.10.27 23:58

Szerdai sportműsor: Tököl–FTC és ZTE–Honvéd az MK-ban

Szerdán a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójának 13 mérkőzését rendezik meg, a Ferencváros a Tököl vendégeként játszik, míg a ZTE a Honvéddal csap össze tv-s mérkőzésen. Angliában és Németországban is folytatódnak a kupasorozatok, az olaszok és a spanyolok bajnokikat játszanak. A Pick Szeged a kézi BL-ben szerepel, a Haladás futsalcsapata és az OSC vízilabda-együttese is BL-mérkőzésen vesz részt. Több kosárcsapat is nemzetközi kupamérkőzésen lép pályára.

 

OKTÓBER 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
13.30: Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.)
13.30: ESMTK (III.)–Békéscsaba 1912 Előre (II.)
13.30: FC Nagykanizsa (III.)–Tatabánya SC (III.)
13.30: Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.)
13.30: VSK Tököl (megyei I.)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–MTK
17.00: WKW ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia FC
18.00: Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr
18.00: Budafoki MTE (II.)–Újpest FC
18.00: Kecskeméti TE Hufbau (II.)–Debreceni VSC
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.)–Mezőkövesd Zsóry FC
18.00: Aqvital FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.)
19.30: ZTE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Füzesgyarmat–SBTC

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Burnley–Tottenham
20.45: Leicester City–Brighton
20.45: Preston (II.)–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
20.45: Stoke (II.)–Brentford
20.45: West Ham United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
21.00:
Nice–Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Dynamo Dresden (II.)–St. Pauli (II.)
18.30: Bayer Leverkusen–Karlsruhe (II.)
18.30:
Mannheim (III.)–Union Berlin
18.30: Bochum–Augsburg
20.45: Hannover (II.)–Fortuna Düsseldorf (II.)
20.45: Mönchengladbach–Bayern München
20.45: Regensburg (II.)–Hansa Rostock (II.)
20.45: VfB Stuttgart–1. FC Köln

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
18.30:
Juventus–Sassuolo (Tv: Sport2)
18.30: Sampdoria–Atalanta
18.30: Udinese–Verona
20.45: Cagliari–Roma
20.45: Empoli–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Lazio–Fiorentina

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
19.00:
Mallorca–Sevilla
19.00: Rayo Vallecano–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
20.00: Betis–Valencia
21.30: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ, 5. CSOPORT, GZIRA
20.00:
Haladás–Luxol St. Andrews (máltai)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.00:
World Series, 2. mérkőzés, Houston Astros–Atlanta Braves (Tv: Sport2)

KETRECHARC
MMA
23.00 és csütörtök, 2.00:
PFL, döntők, Hollywood, Florida (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00:
Vardar Szkopje (északmacedón)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)
18.00: Moyra-Budaörs–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
MBA Moszkva (orosz)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00:
Fenerbahce (török)–Sopron Basket
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olajbányász–CSU Oradea (román)
NŐI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00:
Genclik (török)–DVTK
B-CSOPORT
18.00:
Sepsi-SIC–UNI Győr Mély-Út
D-CSOPORT
18.00:
NKA Universitas PEAC–Nesibe Aydin (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1188 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
12.00–17.00:
motokrossz-vb, Pietramurata (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
Egyéni verseny
3.00:
selejtező (karika, labda)
Döntő
12.15:
karika
13.00: labda

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport1)
11.30 és 18.00:
WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
ATP-torna, Szentpétervár

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT

19.00: OSC Újbuda–Steaua Bucuresti (román) (Tv: Digi Sport2)
EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

CC Ortigia (olasz)–Szolnoki Dózsa
CN Barcelona (spanyol)–BVSC-Zugló

2021.11.29 19:37:01

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Helyszíni riport Borsod-Abaúj-Zemplén megye súlyos szegénységben élő, eldugott vidékeiről.

2021.11.29 18:23:32

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Arany fénybe borult az Eiffel-torony, de szó szerint, Lewandowski szomorkodhat, C. Ronaldo csak a hatodik.

2021.11.29 11:54:11

Minden más foci MTI, V. Á.

A harmadik helyen holtversenyben Bruno Fernandes és Thomas Müller végzett.

2021.11.05 16:51:00

Minden más foci TŐKE JÁNOS, VÉGH JÁNOS

Az első félidőben még előnyhöz jutott a topolyai csapat, ám a lazarevaciak a hajrában fordítani tudtak.