PSG: máris érdeklődnek Messi iránt – sajtóhír

2021.08.06. 10:09
null
Lionel Messit szívesen vinné a PSG (Fotó: AFP)
Mint ismert, a Barcelona labdarúgócsapata a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Lionel Messi 21 év után elhagyja az együttest. Sajtóhírek szerint a Paris Saint-Germain máris érdeklődik az argentin klasszis iránt.


A hírről az olasz transzferguru, Fabrizio Romano számolt be a hivatalos Twitter-oldalán.

„A Paris Saint-Germain tegnap Lionel Messiről érdeklődött rögtön azt követően, hogy a La Liga szabályzata miatt nem írhatta alá új szerződését a Barcelonánál.

Messinek most van ideje kivárni. Hónapokkal korábban a PSG s a Manchester City megkeresését is elutasította, hiszen mindenképp a Barcelonában akart maradni” – írta Romano a Twitteren.


Egyelőre kérdéses, mi lesz az argentin támadó sorsa, azonban 11 óra után talán okosabbak lehetünk, a Barcelona ugyanis sajtótájékoztatót tart az üggyel kapcsolatban.

Legfrissebb hírek

PSG: Luis Enrique nem ment el a saját születésnapi bulijára

Bajnokok Ligája
13 órája

Az Arsenal és a PSG is a bérleteseknek kedvez a budapesti BL-döntős jegyvásárláskor

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 14:11

Zavargások Párizsban, 127 embert előállítottak a Bayern–PSG után

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 11:20

Dembélé beelőzte Mbappét; a PSG a Barcelona gólrekordját ostromolhatja a budapesti BL-döntőben

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 11:03

Luis Enrique ismét szent földdé tette Münchent a PSG számára – nemzetközi lapszemle

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 09:25

Kimmich: Ez az idény erősebb volt, mint amelyikben tripláztunk

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 07:25

Későn jött a müncheni egyenlítés – a PSG csaphat össze az Arsenallal a Bajnokok Ligája budapesti döntőjében

Bajnokok Ligája
2026.05.06. 23:03

Egy-egy változás a kezdőkben: a PSG-nél Zaire-Emery a jobbhátvéd, a Bayernnél Laimer váltotta Daviest

Bajnokok Ligája
2026.05.06. 19:56
Ezek is érdekelhetik