D. Á. 2020.09.24 23:40 Frissítve: 2020.09.25 23:58

Pénteki sportműsor: PAFC–Mezőkövesd az NB I-ben

Szokás szerint pénteken kezdődik a labdarúgó NB I aktuális fordulója – a Puskás Akadémia a Mezőkövesdet fogadja hazai pályán az 5. játéknap nyitó meccsén. A német Bundesligában Hertha–Frankfurt mérkőzést rendeznek. Délelőtt és délután Formula–1-es szabadedzés élőben az NSO-n! Ezúttal sem maradunk tenisz, sznúker és jégkorong nélkül.

 

SZEPTEMBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
20.00:
Puskás Akadémia–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
4. FORDULÓ
17.30:
Berettyóújfalu–Haladás (Tv: M4 Sport)
19.00: Dunaferr–Kecskemét

ANGOL CHAMPIONSHIP
3. FORDULÓ
20.45:
Huddersfield Town–Nottingham (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
21.00:
Lille–Nantes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
5. FORDULÓ
17.00:
Voluntari–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
3. FORDULÓ
19.00:
Karagümrük–Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Doha

AUTÓSPORT
WTCR
15.45:
1. futam, Nürburgring (Tv: Sport1)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
10.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
12.55:
F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
14.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
DEAC–FTC-Telekom
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
  9.45:
Újpest–Vasas
18.00:
DVTK–Kosice
NHL, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ
Szombat, 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
9.10:
előfutamok
14.00: középfutamok
15.15: elő- és középfutamok
15.00 és 17.20: döntők (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
14.25: országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam, 32 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 2.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
25, 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9–11.), 1. nap

SZNÚKER
16.40:
European Masters, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 4. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.00:
selejtező (Tv: Eurosport2)
ATP-TORNA
11.30–19.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
13.30 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
ob, Nemzeti Edzésközpont

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
15. HELYÉRT
12.00:
Tatabánya–Debrecen

Népszerű cikkek

2020.10.30 23:51:28

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese ezúttal kétgólos vereséget szenvedett Belgrádban.

2020.10.31 14:35:25

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Többen is hiányoztak koronavírus miatt az eszékiektől, de az történt a mérkőzésen, amit Bjelica megjósolt.

2020.10.31 11:05:20

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Négy győzelem után vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi csapat az Academica Clinceni otthonában.

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.